PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

POWER 5 posunují termín vydání alba ´Adrenalin´


Heavy metalová skupina POWER 5 je z důvodu "Covidu-19" nucena posunout vydání nového CD "Adrenalin".

 

Původní datum vydání bylo naplánováno na poslední týden v únor 2021. Bohužel i do nahrávání a příprav alba Adrenalin zasáhl „Covid-19“. Nemoc prodělali bubeník Milan, basák Jirka a podezření bylo také u zpěváka Olina. U něj se "Covid-19" neprokázal, ale díky zánětu hrtanu a karanténě do studia také nastoupit nemohl. Jednotliví členové tak nahrávali v nových volných termínech. Skupina tak studiové práce dokončila až na začátku února. Nyní bude probíhat mix, mastering a samotná výroba CD. Vydání alba je tak nutné o cca 6 týdnů posunout.

 

Celou situaci vysvětluje zpěvák Olin Škrabal: „Je to bohužel tak a jsme nuceni posunout vydání alba Adrenalin. I kolem kapely se "Covid" přehnal. Milan vzhledem ke komplikovanému průběhu Covidu mohl nastoupit do studia až v lednu a poslední údery natloukl minulý týden. Covid-19 prodělal i Jirka a u mě bylo podezření, které se nepotvrdilo, ale bylo nutné dodržet karanténní předpisy a musely se hledat nové termíny na nástup do studia.“

 

Také koncertní křest alba, který se měl uskutečnit na konci února se přesouvá. „Narozeninový koncert k 25. výročí vzniku skupiny a zároveň křest alba měl proběhnout tradičně koncem února ve Valašských Kloboukách. Jenže situace s pořádáním akcí je taková jaká je a i tuto akci musíme odsunout. Za posun termínů se chceme fanouškům omluvit a zejména všem, kteří dopředu přispěli na Starovači. Chceme je ujistit že o své peníze a Stratovačové odměny určitě nepřijdou.“ dodává Olin.

 

Přidáno: 23.2.2021 (Zdroj: Power 5 - promo)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | POWER 5 posunují termín vydání alba ´Adrenalin´ | Hard Music Base

Menu
O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2021. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist