PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Skupina POWER 5 právě nastupuje do studia, kde se chystá natáčet novou desku


Heavy metalová skupina POWER 5 nastupuje do studia, kde se pustí do natáčení nového alba, které vyjde v únoru 2021.

 

Nová deska POWER 5 vznikne pět let po svém předchůdci a vyjde v únoru 2021 k 25. výročí skupiny. POWER 5 plánují strávit ve studiu průběžně skoro dva měsíce. „Na rozdíl od dnešního trendu, kdy většina kapel nahrává doma, tak my jdeme i tentokrát do studia. Měsíc jsme si vyčlenili na náběr nástrojů a zpěvů. Další měsíc máme vyhrazen na mix a mastering.“, říká zpěvák Olin Škrabal k natáčení a dodává: „Chceme mít dostatek času na produkci a možnost trochu laborovat s jednotlivýma skladbama. I toto album budeme natáčet s Liborem Kukulou, který nám natočil již dvě předešlé desky Power 5 a Talisman.“

 

K samotné náplni alba říká Olin následující: „Zatím nechceme moc prozrazovat, ale můžete těšit na klasické Power 5, ale v novém podání. Žádné naše album nebylo nikdy stejné jako to předchozí a tak to bude i nyní. Materiál je hotový a i my jsme se nechali zlákat „osmdesátkovým“ trendem, který udávají kapely jako Beast in Black, Amaranthe či Dynazty “.

 

Už za několik dní spustí kapela k novému albu také kampaň na Startovači. „Rozhodli jsme se stejně jako v případě předchozí desky použít k financování crowdfundingovou kampaň na Startovači. Tam si budou moci fanoušci předobjednat toto nové CD, mikiny, trička, vstupy na koncerty a další odměny vztahující se k novému albu. O startu kampaně určitě dáme vědět. Ideální je sledovat náš FB profil.“

 

Na Facebooku bude skupina nejen informovat o startovačové kampani, ale budou se tam objevovat také video reporty ze studia, kde se určitě objeví fragmenty z nových skladeb.

 

Přidáno: 27.10.2020 (Zdroj: Pavel Vaculík)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Skupina POWER 5 právě nastupuje do studia, kde se chystá natáčet novou desku | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist