PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ROSA NOCTURNA vydá v listopadu nové album ´Andělé a bestie´


Čas se opět nachýlil a kapela ROSA NOCTURNA vydává další album. Jmenuje se "Andělé a bestie" a vyjde 11.listopadu 2020.

 

Čtvrté album "Andělé a bestie" se opět nese v duchu symphonic-metalu. Zachovávává melodickou bohatost a nástrojovou různorodost. Nově přináší i přímočařejší power metalové prvky. Kromě členů kapely album nahrálo 21 muzikantů a zpěváků a počet hostů se tím od posledního alba ještě rozšířil. Přesto si album zachovává kompaktnost, písničky plynou v pečlivě připraveném sledu a odvíjí napínavé příběhy.

Jak již název napovídá, nosným tématem alba je nerozlučná dvojice protikladů: dobro a zlo; podané v personifikované podobě anděla a vlkodlaka. Jedno nemůže existovat bez druhého a jejich hranice jsou často nejasné a neurčitelné. A co víc, mnohdy může zálažet na konkrétním pohledu člověka. Tato někdy až filosofická témata kapela zapracovala do alegorických textů. Nemůže být to, co je považováno za zlé, někdy dobré? Nemohou se dobré věci proměnit ve zlé? Přes svoji závažnost je téma podáno s lehkostí a na albu jsou i romantičtější a veselejší kousky.

 

Grafiku pro tento singl nakreslili ve finském studiu Darkgrove custom graphics studio.

Nahráno bylo v brněnském studiu SONIDOS.

 

 

Videoklip k songu "Světlonoš"

Přidáno: 21.10.2020 (Zdroj: Tonda )

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

21.10.2020 (09:25)

Skvělý videoklip


Aktualita | ROSA NOCTURNA vydá v listopadu nové album ´Andělé a bestie´ | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist