PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ARCH OF HELL dokončili novou desku ´Arrival´. Jedná se o koncepční dílo, věnující se mimozemským bytostem


Stále ovlivňují život na naší planetě… Kdo? Bytosti z jiných světů, kterým zasvětili své nové studiové album brněnští ARCH OF HELL. Koncepční deska "Arrival" vyjde koncem října u vydavatelství MetalGate.

 

„Fanoušci se můžou těšit na texty odkazující na starověká božstva, paleo-astronauty a další mimozemská témata. Hudebně se pak nová tvorba dá zařadit do vod moderního melodic metalu s příchutí mnoha dalších stylů,“ informuje zpěvačka a manažerka kapely Tereza Nesvatbová.

Na albu bude celkem 11 songů, které Arch Of Hell nahrávali a mixovali v Neuro Impulse Sound studiu v Brně pod taktovkou Jakuba Maggiho Maláška. O mastering se v Anglii postaral Acle Kahney.

Od vydání dosud poslední desky Freakshow utekly čtyři roky, během kterých muzikanti z Arch Of Hell nasávali nové vlivy. Ty se do novinky promítly, tudíž fanoušci mohou opět počítat s určitým stylovým posunem. „Z našeho pohledu se jedná o plynulý vývoj. Každý z nás poslouchá mnoho kapel, nachází hrozně moc nové inspirace, z čehož pak vychází aktuální tvorba. Oproti předešlým deskám jsme si například víc hráli s druhými hlasy a zpěvnými refrény,“ říká Tereza Nesvatbová.

Kapela se snaží vyvarovat typickým klišé typu „kráska a zvíře“. Z potenciálu obou zpěváků mačká maximum, aby byl výsledek co nejpestřejší a aby dokonale korespondoval s hudebním podkladem.

 

Arch Of Hell vznikli v roce 2006 a o dva roky později překvapili vyzrálým a našlapaným debutem One Day. Druhá deska Freakshow vyšla v roce 2016 a nakročila od symfonického metalu až k metal-corovým hranicím. I prvky těchto žánrů budou na Arrival stále patrné.

 

Přidáno: 20.10.2020 (Zdroj: MetalGate Productions)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ARCH OF HELL dokončili novou desku ´Arrival´. Jedná se o koncepční dílo, věnující se mimozemským bytostem | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist