PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

INSANIA odpálila Bombu v kabaretu a chystá nové album


 

“Kdokoli tě má právo sejmout. Oukej. Jako karty.

Co jsou rozdaný tak, abys měl malér. Abys byl ze hry ven.”

 

V lednu 2020 natočila kultovní kapela INSANIA dva nové singly s názvy „Haka starýho Nicka“ a „Bomba v kabaretu“. Ty jsou předzvěstí nového právě připravovaného alba.

 

Singly byly natočeny ve studiu Šopa. Producentský dohled měl Tom Šlápota a u mixpultu dohlédl na nahrávání Staňa Valášek. Mix a mastering tentokrát obstaral Jiří Paška aka Ecson Waldes ve studiu Biotech. První singl “Haka starýho Nicka” pustila Insania mezi lidi už na jaře, oblečený do lyric videa z dílny DNT2 aka Radka Mauera. V září se pak rozhodla odpálit “Bombu v kabaretu”, na kterou vytvořil jednoduché video Fra Zae, mj. autor zpětných projekcí na křtu zatím poslední desky Insanie „Na počátku byl spam“, který proběhl v roce 2017 v brněnském klubu Fléda. Písnička sarkasticky komentuje moderní dějiny jako defilé komiků na kabaretní scéně a k tomu plive hořkosti o realitě života:

 

“Za všechno, co uděláš, přijmeš spravedlivej trest od těch,

co měli dost rozumu na to, aby nedělali nic.”

 

Insania využívá delší koncertní pauzu vynucenou koronavirovými okolnostmi k práci na svém novém albovém počinu. Předpokládaný termín jeho vydání je konec roku 2021 a předběžně by měl vyjít společnou péčí labelů Kabinet records a Magick Disk Musick.

Přidáno: 30.9.2020 (Zdroj: Kontra Production)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | INSANIA odpálila Bombu v kabaretu a chystá nové album | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist