PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

A NEW CHAPTER přicházejí s novým albem a videoklipem


Děčínští A NEW CHAPTER letos slaví 10 let na scéně a při té příležitosti si rozhodli nadělit nové, v pořadí už šesté album, vycházející pod názvem "Dopad". Nová deska vznikla opět pod zvukařskou a koproducentskou taktovkou Zdeňka Šikýře a jeho hostivařského studia, kde EP letos v květnu vznikalo. Jedná se o první nahrávku s novým bubeníkem Vítem Michnou, který se kromě bicích na albu výrazně podílel i autorsky.

 

Novinku do světa posílá videoklip ke skladbě "Samorost", která celou desku otvírá. Za kamerou stál Rosťa Málek (videoklipy např. pro Sabinu Křovákovou, Jakuba Děkana nebo Tomáše Kluse) a točilo se v ústeckém alternativním prostoru Exil. Text, potažmo i videoklip se zabývá otázkou odlišností často odsuzovaných většinovou společností. V klipu je vyobrazeno hned několik "samorostů" a je v něm jasně deklarováno, že nejít s proudem je ta kapele sympatičtější cesta.

 

Šestiskladbové EP "Dopad" je k poslechu na kapelním YouTube kanále a na veškerých streamovacích platformách v čele se Spotify nebo Apple Music.

 

Křest alba, spojený s velkou oslavou deseti let kapely, byl plánován na 9. 10. 2020 v děčínském klubu Beseda za účasti spřátelených kapel Destroyself a Remedy, ale vzhledem k současné situaci je momentálně ve hvězdách, zda bude moci skutečně proběhnout.

 

 

Videoklip "Samorost":

Přidáno: 30.9.2020 (Zdroj: Jakub JCob Linhart)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | A NEW CHAPTER přicházejí s novým albem a videoklipem | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist