PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

POWER 5 ohlašují novou desku a vyjíždějí na tour!


Heavy metalová skupina POWER 5 oficiálně oznamuje novou desku, která vyjde v únoru 2021. V ten samý měsíc skupina oslaví 25 let činnosti a k tomuto výročí se bude deska vztahovat.

 

„My o nové desce veřejně mluvíme již nějakou dobu a na skladbách pracujeme. Ale až nyní je jasné, že vyjde v únoru 2021, tedy k 25 letům POWER 5 na scéně. Máme již domluvené studio, harmonogram prací, pracuje se na grafice a obalu. Chceme také vytvořit nějaký ten videoklip“, říká zpěvák Olin Škrabal.

 

Stejně jako u předchozího alba Talisman, které vyšlo před 5 lety, chce skupina POWER 5 využít crowdfundingovou kampaň na startovači. „Nechceme od fanoušků tahat peníze za nesmyslné odměny jako je třeba popovídání si s členem kapely za 500.- atd. Chceme být k fanouškům féroví a za vynaložené peníze každý dostane něco hodnotného. Startovačovou kampaň bereme hlavně jako předplatné na desku a merch vztahující se k desce“. Kampaň bude spuštěna v průběhu října.

 

Deska vyjde jako plnohodnotné CD, ale bude k dispozici i digitálně. „Fyzický CD nosič je stále důležitý a fanoušci ho od nás vyžadují. Ale uvědomujeme si, že spousta lidí dnes prostě nemá CD přehrávač a k poslechu hudby používá hlavně mobilní zařízení. Takže deska bude k dispozici také v digitální podobě.“

 

Ještě než se skupina POWER 5 vydá do studia, čeká je malé mini turné, které začalo už v sobotu 29.8.2020. „Zářijové turné mělo mít cca 10 zastávek, ale současná situace z Covidem je taková jaká je a nejistota kolem pořádání koncertů přetrvává. Třeba jednu dohodnutou akci nám pořadatel zrušil předevčírem. Vzhledem k tomu, že od října budeme ve studiu, tak jsme nemohli do tour zařadit pozdější akce. Ale je možné že ještě v září něco přibude“, vysvětluje Olin Škrabal.

 

Power 5 mini tour 2020:

 

29.8. Rapotín (Šumperk) - Rot kart fest

areál Losinka - 15:30 hod

+ Motorband, Seven, Forest Jump atd.

 

11.9. Vsetín - Valašské záření

Dolní náměstí - 20:00 hod

+ No Name, Žlutý pes, Dan Bárta atd.

 

12.9.Martin (SK) - Yafura fest 2020

Areál SIM - 21:30 hod

+ Titanic, The Pant, Ahard atd.

 

18.9. Jaroměř - Nároďák Power fest

MC Nároďák - 22:00

+ Seven, Salieri, Tinnitus, Dangar Six

 

27.9. Valašské Klobouky

KD Klobučan - 23:00

 

Přidáno: 3.9.2020 (Zdroj: Pavel Vaculík)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | POWER 5 ohlašují novou desku a vyjíždějí na tour! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist