PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ALIKE mají venku nový klip ke skladbě ´Selfish Dreams´


Loňskou řadovku "Desires, hopes and failures" připomínají jihočeští ALIKE novým klipem ke skladbě "Selfish Dreams". Podepsán je pod ním tým Factory Family.

 

„Skladbu jsem napsal už před pěti lety, ještě v době, kdy jsme hráli pod původním názvem a SweetWater Trick. Tehdy od nás nečekaně odešel bubeník, což vedlo k mnoha změnám, které vyvrcholily vznikem Alike. Jeho odchod mě inspiroval k napsání Selfish Dreams,“ vzpomíná zpěvák Karel Krejčí. „Jedná se o první song našeho prvního CD, zároveň song, kterým otevíráme koncerty. Myslím, že má stále co říct, byť nezakrývám, že mě tenkrát hudebně i textově ovlivnili Bring Me The Horizon, kteří jsou ze skladby cítit.“

 

Velkou roli v novém klip hrají světelné efekty, které Alike využívají i na svých koncertech. „Na vzniku videa má podíl paradoxně i letošní koronakrize, protože díky ní jsme mohli využít nižší cenu za pronájem skvělého ateliéru Hexar Studios. Ve spolupráci s Davem a Sonym, kluky z Factory Family, jsme klip dali dohromady do týdne od rozhodnutí, že do videa půjdeme. Koncept už jsme měli delší dobu, stejně tak naprogramovaná světla na Selfiesh Dreams. Všechno šlo rychle a skvěle. Myslím, že se výsledek povedl,“ dodává Karel Krejčí.

 

Přidáno: 7.8.2020 (Zdroj: Václav Votruba)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ALIKE mají venku nový klip ke skladbě ´Selfish Dreams´ | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist