PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Volyňský ETEF open air (24.-25. 7. 2020) oznamuje finální sestavu


1 - FINÁLNÍ SESTAVA

 

Přátelé, čas neúprosně letí, ETEF proběhne už za měsíc, a nechceme dál protahovat nejistotu ohledně kapel, které na našem festivalu vystoupí. Předkládáme vám tedy nyní finální soupisku kapel. Zcela upřímně, nedopadlo to úplně tak, jak jsme doufali. Covid je příliš mocný soupeř a překážky spojené s pandemií se u čtyř kapel ukázaly jako neřešitelný problém.

 

Náhradní jména jsme pak lovili primárně v zemích, kde je zdravotní situace nejméně riziková, abychom se pokud možno vyhnuli opakování stejných potíží. Každopádně, z finální festivalové sestavy máme obrovskou radost, dle našeho názoru se jedná o nabušený ročník a nemůžeme se dočkat, až to za měsíc rozbalíme!

 

Z původně oznámené sestavy (verze leden-březen) vypadli SVART CROWN, CENTINEX, ANCIENT a BLACK MASS PERVERTOR. U všech padlo definitivní rozhodnutí o neúčasti na našem festivalu na straně kapely, my jsme se nevzdávali do poslední minuty. Ale doba je, jaká je, a myslíme si, že důvody k těmto rozhodnutím jsou více než pochopitelné. Více si můžete přečíst přímo na jejich stránkách:

https://www.facebook.com/ancientband
https://www.facebook.com/SVARTCROWN
https://www.facebook.com/Centinexofficial
https://www.facebook.com/blackmassperv

 

Potvrzené kapely:

SCHIRENC PLAYS PUNGENT STENCH, SADIST, SUR AUSTRU, NIHILO, SEAR BLISS, ROOT, MINORITY SOUND, PANYCHIDA, ET MORIEMUR, BOHEMYST, F.O.B., MATER MONSTIFERA, SOMNIATE, GÖTTERDÄMMERUNG, V.A.R., 1000 BOMBS, WELICORUSS, DARK SEAL.

 

Abychom dodrželi obvyklý festivalový formát 18 kapel na ploše dvou dnů, sestava byla doplněna o několik nových jmen. Těm, kteří dosud nebyli oznámeni, budeme věnovat samostatnou news v nejbližších dnech, aby dostali prostor, který jim po právu náleží.

 

 

2 – VSTUPENKY

 

Máme tak trochu hořkosladký pocit z faktu, že předprodej vstupenek na letošní ETEF je několikanásobně silnější oproti minulým ročníkům. Ti, kteří již vstupenku vlastní, neměli v den koupě k dispozici informace, které předkládáme nyní. Plně doufáme, že pochopíte změny v programu a nové náhradní kapely vám přijdou neméně zajímavé.

Přesto, abychom předešli možným zklamáním a nepříjemným situacím: VŠEM, CO LÍSTEK ZAKOUPILI DO DNEŠNÍHO DNE (24. 7. 2020), GARANTUJEME VOLBU ZE 3 MOŽNOSTÍ:

1. ZAKOUPENÝ LÍSTEK VYUŽIJTE K ÚČASTI NA ETEFU 2020

2. LÍSTEK LZE VYSTORNOVAT A PŘELOŽIT ÚČAST NA PŘÍŠTÍ ROK, KDY VYSTOUPÍ KAPELY, KTERÉ TO NEZVLÁDNOU LETOS

3. OPRAVDU NESPOKOJENÝM GARANTUJEME STORNO VSTUPENKY A VRÁCENÍ VSTUPNÉHO V PLNÉ VÝŠI. Ale jedním dechem dodáváme, že na příjmu ze vstupného je existence festivalu 100% závislá. V skrytu duše doufáme, že nás v tom nenecháte.

 

Jsi-li jeden z předplatitelů festivalu, zkontroluj svou e-mailovou schránku, kam jsme tvou e-vstupenku posílali. Máš od nás novou zprávu s detailními informacemi.

 

I přes zvýšený zájem jsou stále k dispozici lístky v předprodeji za 640 Kč. Předprodej končí 15. 7. 2020. Pokud nebude vyprodáno (což v tuto chvíli neumíme odhadnout), na místě budeme prodávat vstupenky na celý víkend za 690 Kč. Na původní sestavu jsme měli v plánu cílit na cenovou hladinu okolo 850 Kč, finální cena tak obsahuje zohlednění změn v programu.

 

Doufáme, že se za měsíc ve Volyni se všemi uvidíme!!

 

Přidáno: 25.6.2020 (Zdroj: Johan, ETEF)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Volyňský ETEF open air (24.-25. 7. 2020) oznamuje finální sestavu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist