PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

NEUROTIC MACHINERY vydávají novou ddesku a vyráží na turné


NEUROTIC MACHINERY představují prvních 16 zastávek víkendového turné „Nocturnal Misery Tour“, které pojedou v rámci podpory své chystané studiové desky. Ta dala název i samotnému turné. Její vydání je stanovené ná 13. března 2020. Ve stejný den zahájí tito progressive death metalisté šňůru k propagaci nového materiálu. A bude se nač těšit.

 

NEUROTIC MACHINERY totiž na všech koncertech „Nocturnal Misery Tour“ přehrají své nové album kompletně celé. Kromě nových písní, jež jsou oproti předchozí tvorbě značně temnější, stylově však nadále rozmanité a technicky vymazlené, se fanoušci mohou těšit na pořádnou dávku energie, kterou do vystoupení doslova pumpuje vokální tandem Ondra Uhlíř – Honza Pilík. Na své si tak přijdou jak milovníci technické stránky věci, tak ti, kdož si rádi zařádí v kotli.

 

Spolu s NEUROTIC MACHINERY se na turné vydá také další tachovská kapela, a sice metalcoroví harcovníci SOMETHING LIKE. Ti budou na tour čerpat primárně ze své vydařené desky „MMXVI“. To, že i tito borci pochází z Tachova, rozhodně není náhodou. Mezi oběma formacemi panuje již dlouhou dobu pevné přátelské pouto a bez větší nadsázky lze říct, že pánové jsou skutečnými bratry v muzice.

 

Západočeské duo na všech zastávkách podpoří ctění přátelé a speciální hosté, jimiž jsou v abecedním pořadí: Awrizis, Bahratal, Darkfall (Rakousko) Desire for Sorrow, Ennoia, Extreme, Foltost, Facing the Swarm Thought (Německo), Inprobus (Slovensko), New Deon, Nocturnal Pestilence, Omega Diatribe (Maďarsko), Pikodeath, Prolapsed, Rise of Surya, Sixth Dimension, Vor die Hunde (Německo) a Zubathaa.

 

Na přesný rozpis „Nocturnal Misery Tour“ mrkněte níže. Připomínáme, že další koncerty jsou ještě v jednání, proto pokud nenajdte své město, nezoufejte, ještě není všem dnům konec.

 

Zobrazeno: 68x (Zdroj: Aleš - Neurotic Machinery)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | NEUROTIC MACHINERY vydávají novou ddesku a vyráží na turné | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist