PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Nezkrotná GAIA MESIAH přiveze po jarních a letních bouřích další vichřice na klubová pódia


Kapela GAIA MESIAH si po jarním Excellent Mistake Tour k novému albu a nabité letní festivalové sezóně natolik oblíbila živé hraní, že přidává podzimní sérii koncertů. Již tento pátek zamíří do Mariánských Lázní do klubu Na Dvorku. Pokračování turné doplní další města na mapě republiky, ale nemine ani osvědčená místa: pražský Lucerna Music Bar nebo brněnskou Flédu. Současně už Gaia Mesiah pracuje ve studiu na dalším albu, na které se můžou fanoušci těšit na začátku příštího roku. Důvody, proč se tato mimořádně úderná kapela rozhodla prodloužit Excellent Mistake Tour o podzimní koncerty, shrnuje zpěvačka Marka Rybin: „Živé hraní nás začalo opět obrovsky bavit, lidé jsou neskuteční, vrací nám mnohonásobně všechnu energii, kterou se jim snažíme předat. Je to návykový!“

 

Skvěle zvládnutá souhra a schopnost vzájemné intuitivní tvůrčí interakce všech členů kapely vytváří základ pro to, aby na scéně vyniklo charisma a nespoutaná živelnost zpěvačky Marky Rybin. Tuhle výjimečnou chemii dokáže Gaia Mesiah přetavit do neskutečné energie, která fascinuje fanoušky dnes stejně, jako v časech začátků kapely. Rozdíly v osobnostních rysech, hudebních i obecně lidských kořenech, zde fungují s neopakovatelnou intenzitou jako tvůrčí katalyzátor. O tom, že vyzrálost, kterou čas přinesl, se i nyní pojí s obrovskou živelností, se mohou fandové Gaia Mesiah přesvědčit během podzimního turné.

 

Vedle již zmíněných míst zamíří kapela dále do Černošic, Chrudimi, Svitav, Jablonce nad Nisou, Českých Budějovic, Příbrami, Jaroměře, Plzně a do Karlových Varů. Více informací a vstupenky na www.gaiamesiah.com.

 

 

Gaia Mesiah Excellent Mistake Tour - podzim 2019

 

11/10 MARIÁNSKÉ LÁZNĚ / Na Dvorku

19/10 ČERNOŠICE / Klub Kino

24/10 PRAHA / Lucerna Music Bar

25/10 CHRUDIM / R klub

26/10 SVITAVY / Tyjátr

27/10 JABLONEC NAD NISOU / Na rampě

01/11 ČESKÉ BUDĚJOVICE / klub K2

02/11 PŘÍBRAM / klub Za5dvanáct

08/11 JAROMĚŘ / klub Bastion 35

12/11 BRNO / Fléda 27/12 PLZEŇ / KD Šeříkova Winterfest

28/12 KARLOVY VARY / Lidový dům

Zobrazeno: 70x (Zdroj: SMART Communication s.r.o.)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Nezkrotná GAIA MESIAH přiveze po jarních a letních bouřích další vichřice na klubová pódia | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist