PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ALIA TEMPORA vydala video ke svému singlu


Kapela ALIA TEMPORA vydala video ke svému singlu "Loser Like Me", jež bylo natočeno na Masters Of Rock 2019, kde měla skupina svůj debut v rámci festivalu, a to na hlavní stage.

 

„Připravte se na světelnou smršť! Alia Tempora vás chytí do víru tvrdých riffů, tepajících beatů a povznášejících melodií. Jedinečná hudba a prismatická image, takto metal ještě neznáte! Tato sestava boří zažíté hranice!“

 

O KAPELE

Alia Tempora je female fronted moderní metalová kapela, bořící hranice metalové subkultury. Jejich hudba je kombinací tvrdých metalových riffů, taneční hudby a dubstepových breaků, zabalených do moderního balení jednadvacátého století, kterou si užije každý fanoušek melodického metalu a rocku. Svou hudbou a přátelským vystupováním si proto získala srdce desetitisíců fanoušků, a je obklopena živoucí komunitou příznivců z celého světa.

Kapela vydala dvě alba, z nichž právě druhé, "Dragonfly Effect", vydané letos v září definuje nový směr této sestavy, a dle mnohých i novou záložku v knihovně hudební metalové scény.

 

 

Zobrazeno: 132x (Zdroj: Alia Tempora Management)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ALIA TEMPORA vydala video ke svému singlu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist