PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Dvanáctý ročník Březovské metalové noci opět přináší výběr z toho nejlepšího v tvrděmetalové scéně


Na letošní ročník pořadatelé přivedli legendu německého thrashmetalu a to kapelu ASSASSIN hrající již od roku 1985. V jejich řadách hraje na kytaru Frank Blackfire, známý především z kapely SODOM. Další velkou kapelou a zároveň headlinerem festivalu budou němečtí DEBAUCHERY a jejich BALGEROTH. Z Rakouska se představí thrashdeathoví DARKFALL a z Holandska deatmetaloví BLOODPHEMY. Poslední zahraniční kapelou budou z Německa NAVOCANE, hrající modern metal. Českou scénu zastoupí brutal deathmetaloví CUTTERRED FLESH, deathmetalcorový F.O.B, deathcoroví VICTIMS, deathgrindoví SHAMPOON KILLER a progressive/insturmental DIVERSITY. Vstupné na akci je 300 Kč a v blízkosti areálu je možné bezplatně stanovat a parkovat. Akce začne již ve 13.00 a skončí o půlnoci.

 

Zobrazeno: 194x (Zdroj: Mgr. Ing. Jiří Krš)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Dvanáctý ročník Březovské metalové noci opět přináší výběr z toho nejlepšího v tvrděmetalové scéně | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist