PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Kapela KONECKONCŮ představila nový singl ´Anděl´ a natočila k němu i klip


Jilemničtí KONECKONCŮ mají nový singl! Jmenuje se "Anděl" a kapela v něm pokračuje ve svém příjemném pop/rocku s tahem na branku. Zároveň se jedná o ochutnávku z připravované desky.

 

„Jde již o druhý singl z alba, na kterém stále pracujeme. První vlaštovkou byla píseň "Každá cesta má svůj cíl", na kterou byla skvělá odezva, takže věříme, že jsme na správné cestě,“ říká zpívající kytarista Honza Holeček.

 

"Anděl" vznikal ve studiu Hitmakers a o mix a master se postaral Damian Kučera ze Sound Rapids.

 

„Videoklip je vytvořen takzvanou ploškovou animací. Výtvarnicí byla Tereza Kaňková,“ popisuje Honza Holeček, který má na svědomí režii, animaci i postprodukci videa.

 

Než vyjde očekávaná řadovka, hodlá kapela vypustit ještě jeden singl. K němu také vznikne klip. Poté již přijde čas desky, která naváže na debutové album "Začátek" z roku 2011. V mezičase ještě vyšlo EP "Pro tebe" (2017).

 

Krom výše zmíněného Koneckonců představili nové webové stránky, které můžete navštívit na adrese www.koneckoncu.com. Kapelu samozřejmě naleznete také na sociálních sítích – Facebooku, Instagramu i Youtubu.

 

Zobrazeno: 155x (Zdroj: Votruba Promotion)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Kapela KONECKONCŮ představila nový singl ´Anděl´ a natočila k němu i klip | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist