PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Support Underground vydal nové album EXORCIZPHOBIA na vinylu


Loňská březnová mánie vyvrcholila jedním z milníků v naší relativně krátké vydavatelské historii, kdy po samostatných emisích Kaar a Catastrofy došlo i na posledního zástupce z tzv. „PISS3“, kterým nebyl nikdo menší, než trutnovská legenda EXORCIZPHOBIA!!!

 

Album nazvané „About Us Without Us“ vyšlo po dlouhých šesti letech od svého předchůdce a načasování do období, úzce propojeného s významnými milníky naší republiky, bylo více než symbolické. Události předcházející Mnichovské dohodě a následující vývoj musí být udržovány v co nejširším povědomí, jako varování pro nastupující generace, které jsou, zdá se, bohužel nepoučitelné!!!

 

Originální a skvostně vyvedené grafické zpracování dává prostor Vaší fantazii a plně koresponduje s odkazem tohoto díla, kterému v současné době splácíme jeden velký dluh, kdy jeho nabídku doplňujeme i o vinylové provedení!!!

 

Černý asfalt, rozevírací insert, obal z velmi tuhého papíru a parciální lak. To vše na Vás mj. čeká v nabídce našeho distra.

 

A:
01. Lost Again
02. Planet-Penitentiary
03. Relationshit
04. Gypsy Rock´n´roller
05. Beggars Of Today

 

B:
06. Time Does Not Heal
07. About Us Without Us
08. Just One Shot
09. The Rats In The Walls

 

Recorded in Pulton studio, Fall 2017
Mastered by Michal Martinec
Produced by Michal Martinec and Tomáš Skořepa
Artwork by Josef Bavor

 

Zobrazeno: 121x (Zdroj: Support Underground)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Support Underground vydal nové album EXORCIZPHOBIA na vinylu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist