PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Dynamická pecka, která se dere dopředu. ALIKE zveřejnili klip ke skladbě ´Limbo Light´


Jihočeští ALIKE před několika týdny vydali debutovou desku "Desires, Hopes and Failures", kterou nyní připomínají novým videoklipem ke skladbě "Limbo Light".

 

„Je to rychlá pecka, na jejímž textu se podílel Marek Mik z kapely The Drain. Klip natočili kluci Faktory Family a o zvuk se postaral Filip Vlček z JWH. Jedná se vlastně o stejnou partu lidí, která už pracovala na našich předcházejících videích,“ říká zpívající kytarista Karel Krejčí, který je hlavním autorem kapely.

 

Klip má na Youtubu tři týdny od zveřejnění více než 10 tisíc zhlédnutí, dá se tedy předpokládat, že naváže na úspěch loňského singlu "Indecisive", který má dnes více než 46 tisíc zhlédnutí.

 

Deska "Desires, Hopes and Failures" vyšla v digitální distribuci a k nalezení je například na Spotify. „V době vydání už fanoušci znali pět singlů, kterými jsme je v průběhu uplynulých let zásobovali. Dalších šest skladeb jsou nezveřejněné novinky. Pokud se rozhodneme album vydat i na fyzickém nosiči, nevylučuji, že ještě nějaké skladby přidáme,“ dodává Karel Krejčí.

 

A jak kapela zní naživo, se budete moci přesvědčit v sobotu 15. června na Pomalší festu ve Velešíně.

 

Zobrazeno: 70x (Zdroj: Václav Votruba)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Dynamická pecka, která se dere dopředu. ALIKE zveřejnili klip ke skladbě ´Limbo Light´ | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist