PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

VERONIKA & VIOLET - „Nádech“ (oficiální videoklip)


Zpěvačka Violet, vlastním jménem Veronika Kobzanová (dříve Fialová), vydala 13.5.2019, pár měsíců po porodu syna, svůj debutový singl a videoklip „Nádech“. Na písni spolupracovala s muzikantem a producentem Richardem Scheuflerem ml. O vizuální ztvárnění skladby se postaral Michal Skořepa.

 

Půvabná a talentovaná Violet dokáže prostřednictvím svého krásného sametového hlasu, výborného zpěvu a rockového nasazení upoutat pozornost publika. Veronika již delší dobu působí na české rockové scéně. Nelze tedy v žádném případě mluvit o nováčkovi, nýbrž o zkušené zpěvačce s mnoha úspěchy na svém kontě. Ať už se Violet v minulosti stala součástí jakékoliv kapely, vždy ji svým talentem pomohla posunout se o úroveň výš. Nazpívala dvě studiová alba, spolupracovala s předními českými muzikanty a mnoho dalšího. Píseň „Nádech“ ovšem ohlašuje její započatou sólovou kariéru s kapelou Veronika&Violet.

 

Skladba vyniká současným moderním rockovým zvukem s výraznou melodií, chytlavými refrény a texty. Violet bohatě využívá možností svého hlasového rejstříku. Střídá hned několik výrazových prostředků. Zpívá v nižších polohách i ve výškách. Píseň dobře odsejpá. Námět směřuje k víře, odhodlání, naději, velké životní síle a lásce, která popoháněla Violet dopředu v těžkých dnech jejího života. Jde o emotivní skladbu, jež Vás určitě zaujme. Posuďte sami. Skladbu i videoklip naleznete na oficiálních webových stránkách www.veronika-violet.com.

 

Zobrazeno: 208x (Zdroj: Veronika&Violet)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | VERONIKA & VIOLET - „Nádech“ (oficiální videoklip) | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist