PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

CRUADALACH zveřejnili druhý a tentokrát komiksový klip


Smečka CRUADALACH vás opět zdraví a má pro vás čerstvou novinku! Jak jistě víte, na podzim loňského roku vydali desku "Raised by Wolves" s ústředním singlem "Brave New Dawn", ke kterému vypustili klip natočený v klubu Cross se spoustou světýlek a tak.

 

Co jste ale nevěděli, je, že paralelně s hraným klipem tak trochu bláznivě vznikal i animovaný klip, který nakonec upozadili, protože potřebovali mít v klipu motorkáře, nahý holky a kytaristu v županu, a to (kytaristu v županu) nikdo kreslit nechtěl.

 

Kreslený klip ale i tak nakonec nechtěli zahodit, a tak nápad použili k dalšímu songu z Raised by Wolves – tentokráte úvodní písničce "Eyes Wide Open". Ta se hudebně vrací k folkovým kořenům daleko víc než zbytek desky, takže aby toho návratu nebylo moc, tak je klip plný korporátních padouchů, vraždících klaunů a vesmírných lodí. Kompletní grafiku klipu zpracoval kreslíř Roman Kelbich. Střih si pak DIY doladili v mocném složení bubeníka Toma a obou mudrujících kytaristů a o státním svátku 8. května to celé pustili do světa.

 

Zobrazeno: 85x (Zdroj: Petra, Cruadalach)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | CRUADALACH zveřejnili druhý a tentokrát komiksový klip | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist