PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Běž za svými sny - vzkazují POLETÍME? v novém klipu


Nový videoklip "Leť dál", s hostujícím mistrem světa letecké série Red Bull Air Race, Martinem Šonkou, za kniplem letadla, vydávají POLETÍME?.


Klip k písni "Leť dál" vznikal pod režijním vedením Michala Orsavy na letišti v Moravské Třebové. “Píseň věnujeme všem, kteří se nebojí svých limitů a snaží se je překonávat. Je o naději a také zdolávání překážek a těžkostí přinášených životem. Nenechte se zlomit ani odradit od naplnění vašich snů,” říká frontman Poletíme? a uznávaný výtvarník Rudolf Brančovský.


Michal Orsava je autorem kreativních a parodických videí jako Harry Potter a Kámen mudrců nebo Sám doma s Donaldem Trumpem, jež nasbírala na 16 miliónů zhlédnutí.

 


Poletíme? vznikli roku 2007 pod unikátním žánrovým zařazením banjo punk či turbošansón. Osmičlenné těleso dosud vydalo pět alb, aktuálně brázdí republiku s deskou "Chce to hit!".


Vtipné, kousavě poetické texty si snadno získávají nadšené příznivce, oceňující netradiční nástrojové obsazení a svižnou rytmiku. Kapelu čeká koncertně nabitá festivalová sezóna, během které se vydá také na Slovensko. Léto zakončí svým dosud největším sólovým koncertem 5. 9. 2019 v pražských Žlutých lázních.

Zobrazeno: 153x (Zdroj: AM Promotions)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Běž za svými sny - vzkazují POLETÍME? v novém klipu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist