PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Právě vychází nový tištěný hudební magazín z podsvětí... Telepatie!


Z intenzivní potřeby vytvořit něco hmotného vznikl nový tištěný časopis Telepatie s přesahem napříč hudebními žánry. Obsah tvoří hlavně podrobné rozhovory, a to jak se známými jmény tuzemského hardcore a metalu (mj. se Žroutem z LAHAR, s Banánem nebo se SEE YOUU IN HELL), tak s těmi, kteří zatím nepatří mezi nejznámější pojmy. A kromě hybatelů tuzemskou scénou dostali slovo i zajímaví protagonisté zpoza hranic.

Na 134 stranách formátu A4 se vedle rozhovorů nachází i velice zajímavá sonda nazvaná „Ženy v tuzemském hardcore“, v níž se představuje patnáct hudebnic. V návaznosti na převratné změny v GRIDE vznikl článek mapující jejich dlouhou historii s dosud nezveřejněnými informacemi a komentáři k momentální situaci. Nechybí ani tour report z dílny kytaristy DECULTIVATE nebo článek zamýšlející se nad uměleckými díly na obalech hudebních nosičů. A co by to bylo za fanzin, kdyby chyběl cestopis, takže hodně prostoru dostaly zápisky z cest po Africe.

Telepatie je kolektivním dílem, na kterém se podílelo celkem osm lidí, pohybujících se už léta na scéně v rolích pisatelů na webziny (Fobia, Echoes), aktivních muzikantů, pořadatelů koncertů a vydavatelů hudebních nosičů.

 

Bližší informace jsou k dispozici na Facebooku: www.facebook.com/Telapatie-zine-2242056699341091

 

Objednávky: telepatiezine@seznam.cz

 

Zobrazeno: 171x (Zdroj: Johan - Fobiazine)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

14.3.2019 (19:09)

Že by částečná náhrada za Hlubokou Orbu?


Aktualita | Právě vychází nový tištěný hudební magazín z podsvětí... Telepatie! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist