PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Symbolic Festival - Winter Edition 2019


18. – 19.1.2019 – HELLS BELLS Rockin‘ Pub, Na Bělidle 27, Praha 5 Smíchov

 

Jak již asi víte, předprodej na historicky první zimní SYMBOLIC bude končit 6.1.2019, a tak máte poslední necelý týden na koupi vstupenky na tento historicky první letní festival v půlce ledna.

Pokud stále nevíte, jak si lístky na zimní SYMBOLIC zajistit… tedy, jak celý nákup lístků „zprocesovat“, je to opravdu jednoduché – ve videu (které najdete na našem facebooku, nebo zde pod článkem) je řečeno cituji: „Že součástí vstupenky bude i památeční kartička s Vaším jménem a chcete-li, i fotografií“. Ano, opravdu chceme mít zimní SYMBOLIC vychytaný a proto bude prodej lístků řízen přes email winter@symbolic.cz.

Na tento email stačí jen napsat kolik lístků budete chtít, jména těch, jenž si lístky zakupují a pokud budete chtít na kartičku i fotku, přiložíte fotografie, jež pojmenujete jmény účastníků. Obratem obdržíte potvrzovací email s dalšími instrukcemi. Jednoduché…

 

 

Shrňme si teď o co vlastně na zimním SYMBOLICu půjde:

* Zimní SYMBOLIC bude dvoudenní akce v rozmezí 18. -19. ledna 2019 v pražském klubu HELLS BELLS.

* Klub bude otevřen NONSTOP od pátečních 16 hodin až do brzkých nedělních ranních hodin.

* Během zimního SYMBOLICu se budou promítat na plátno koncerty mnohých metalových kapel (namátkou: IN FLAMES, MOTORHEAD, CHILDREN OF BODOM, DARK FUNERAL, KATAKLYSM, AMON AMARTH, DARK TRANQUILLITY, DEATH ANGEL, KREATOR, TESTAMENT, MAYHEM a spousta dalších).

* Zároveň zde (uprostřed klubu) vystoupí živě kapely KAZISVĚT a SECTESY.

* Účast bude možná jen v kraťasech a tričku. Pro tento případ bude v klubu zřízena BEZPLATNÁ hlídaná šatna kam si budete moci své zimní svršky uschovat.

* Ač zimní, chceme se tvářit jako letní festival, proto se můžete těšit na pivo do kelímku, párek na tácek nebo SYMBOLICké žetony.

* Za své vstupné dostanete dárkem NOVÝ kelímek na ročník 2019 a speciální kartičku, jenž Vám bude připomínat návštěvu historicky prvního zimního SYMBOLICu vůbec.

* Prosíme, pokud máte deku, vezměte si jí sebou ať si na ní můžete v klubu s partou kamarádů sednout – zimní SYMBOLIC chce i v tomto směru simulovat letní festivaly. Z tohoto důvodu bude interiér klubu upraven.

Zobrazeno: 170x (Zdroj: Martin Halma SYMBOLIC Open Air)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Symbolic Festival - Winter Edition 2019 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist