PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Nihil Rock Music Revolution již tento pátek


Slush Magazine a Slush Records se hlásí s dalším večírkem, tentokrát Nihil Rock Music REVOLUTION! V pořadí desátej Nihil proběhne v pátek 14. prosince v oblíbeném Divadle Pod Lampou v Plzni. Startujeme klasicky od 20:00.

Večer jako vždy plnej kvalitní produkce, bizarních plzeňských i jiných osůbek a revoluce. Tentokráte vystoupí : Snyder, Ed Rosenthal, Nusle Sound System a nový projekt dnes už legendárních chlapců z Climatizado s tajemným názvem Code Name Linhart.

Tešit se samozřejmě jako vždy můžete i na stánek Slush Magazine a Slush Records, kde budou k dostání debilní trička a různé nosiče od všech kapel z naší stáje. Zábava pro všechny špinavce lidského plémě zaručena.

 

Snyder
Nabitej restaurant z Jižáku. Číšníci s plnými tácy riffů, kuchaři míchající guláš z nejvybranějších melodií. Chlapi, co nikdy neodstoupí! 

 

Code Name Linhart (ex Climatizado)

Nová úderka kluků z Climatizado podpořená jednou Chebskou akvizicí. Zavřít, zabít, upálit. S Code Name Linhart na věčné časy!

 

Ed Rosenthal
Muzika hraná přes kaleidoskop pod taktovkou císaře Muchy. Slibuje vždy kvalitní zážitek na hranici šílenství.

 

Nusle Sound System

Kdo by si chtěl nasadit kšiltovku naveselo a zadupat si na pořádný techo, tak má smůlu, ale může dostat riffy vytažený z prdele, který mu zamotaj střeva jako vánočku od jeho nevlastní matky.

 

Vstup: 100,-

KDO NEPŘIJDE, NEUMÍ CHODIT!

 

Zobrazeno: 136x (Zdroj: Venca Zlo - Slush Magazine)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Nihil Rock Music Revolution již tento pátek | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist