PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Metalové Vánoce v Sušici 2018


Blíží se zima a spolu s ní hned několik zvyklostí a obyčejů. Jedna taková tradice už nějaký čas koluje Sušicí a hlavně metalovou komunitou. Její jméno zní Metal Christmas a jako obvykle se odehraje dle zažitých pravidel. Akce proběhne v prostorách Tradičního kloubu od osmi večer za asistence tří veličin, jimiž jsou BRUTALLY DECEASED, MURDER INC. a CONOPED. Za práh klubu se dostanete za lidovou stokorunu. Tradice jsou o radosti, tak ji přijďte udělat sobě i pořadatelům.

 

 

Brutally Deceased

 

Jméno, které na našem území bývá v současné době hojně skloňované. Vyhlazovací rétorika má jasné zacílení a nevyhledává kompromisy. Tohle je o upřímnosti a dobré technice. Death metal jak víno, který je povinností pro vaše uši.

 

Murder Inc.

 

Sprintem stoupající thrash metalový válec, který se uvedl silnou a stále čerstvou deskou "Umlčen navěky". Jedna džíska by neměla zůstat v klidu během jejich pódiového řádění.

 

Conoped

 

Chvíli hardcore, chvíli thrash, ale pořád taky punk – to jsou Conoped. Kapela, která svou stále rostoucí kvalitu dává čím dál víc na odiv. Jméno, se kterým je dobré počítat a nezahálet s energií, kterou vám jejich set nabídne.

 

 

Metal Christmas IV

15. 12. 2018

20.00

100,-

Tradiční kloub, Sušice

www.facebook.com/events/641444356257145

Zobrazeno: 213x (Zdroj: Milan ´Bhut´ Snopek - Echoes)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Metalové Vánoce v Sušici 2018 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist