PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Ged Maloney pokřtil nový klip


Zpěvák a baskytarista Vilém Čok, Peter Freestone (byl mimo jiné osobním tajemníkem Freddie Mercuryho) a bubeník Jiří Hrubeš (v současné době žije a spolupracuje s Janou Kratochvílovou) pokřtili nový klip Geda Maloneye "Hard Life". Vilém Čok si v klipu dokonce zahrál barmana.

Ged Maloney v současné době jezdí po českých koncertních pódiích s kapelou SO FINE ve složení: Ondřej Toul - kytary, vokály, Rostislav Máca - baskytara, Miloš Novák - bicí.

 


Před časem absolvoval i několik vystoupení s Miroslavem Žbirkou. V květnu se probojoval do finále autorské soutěže Carpathia Festival v polském Řešově a úspěchy sklízí i na Slovensku v Německu a Rakousku. Klip "Hard Life" bude nasazen do prosincového vysílání Rockparády na stanici Rebel 2. Ged se narodil v Christchurchi na Novém Zélandu, ale vyrostl v Anglii v Runconu poblíž Liverpoolu. Zde také začal ve svých 13 letech hrát na kytaru a klavír. Působil v různých skupinách, se kterými procestoval celou Anglii. Ged spoluzaložil skupinu Pulse, s níž nahrál album. S Pulse pravidelně hrával v klubu Cavern, který v 60. letech proslavili Beatles (ostatně uváděli tam především jejich písně). Hráli rovněž na festivalech v Berlíně a Dublinu. Ged vystupoval taktéž sólově jako předkapela zpěvákovi Glenu Tilbrookovi ze skupiny Squeeze a skupině Shed 7.

Zobrazeno: 220x (Zdroj: Ivan Rössler P.R.)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Ged Maloney pokřtil nový klip | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist