PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

THREE DAYS GRACE už příští týden ovládnou Prahu


Už příští pátek 19. října vtrhne kanadská parta THREE DAYS GRACE do Prahy a se svou typickou kombinací rocku, grunge, metalu a elektra to pořádně rozbalí v Malé sportovní hale. Několika tisícům natěšených fanoušků naservíruje nejen svoje největší hity, ale představí jim i nejnovější desku "Outsider", která vyšla letos na jaře. “Je to o hledání místa ve světě, který se zbláznil”, říká k albu baskytarista Brad Walst.

 

Předkapelou budou američtí BAD WOLVES. Je to poměrně nová partička na hudební scéně, ale její členové mají zkušeností na rozdávávání a soudě dle jejich skvělého květnového alba "Disobey" jim to dohromady šlape velice dobře! Frontmanem je zkušený Tommy Vext (ex-Divine Heresy, ex-Snot), za bicími je John Boecklin (ex-DevilDriver), dále kytarista Doc Coyle (ex-God Forbid) a rytmická kytara Chris Cain (ex-Bury Your Dead, ex-For The Fallen Dreams) a baskytara Kyle Konkiel (ex-In This Moment). Manažera jim nedělá nikdo jiný než Zoltan Báthory z Five Finger Death Punch.

 

Vstupenky jsou v prodeji v síti GoOut.cz. Více informací na www.rockforpeople.cz

 

 

Rock for People koncerty 2018:

 

  5. 11. 2018 – Atilla (US) + Eskimo Callboy (DE) + guests / Lucerna Music Bar

13. 11. 2018 – Idles (UK) + JOHN / Futurum Music Bar

16. 11. 2018 – Ivan & The Parazol (HU) / Café v lese

19. 11. 2018 – Starset (US) / Rock Café

Zobrazeno: 176x (Zdroj: SMART Communication s.r.o.)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | THREE DAYS GRACE už příští týden ovládnou Prahu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist