PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Legendární DEAD CAN DANCE zamíří po sedmi letech v červnu do Prahy


V rámci turné A Celebration - Life and Works 1980-2019 vystoupí 24. června 2019 v pražském Kongresovém centru DEAD CAN DANCE, jedna z nejpozoruhodnějších formací hudební historie posledních čtyř dekád. Charismatická zpěvačka výjimečného hlasu Lisa Gerrard a skladatel, multiinstrumentalista a zpěvák Brendan Perry 2. listopadu vydávají své v pořadí desáté album nazvané "Dionysus", v němž typicky svébytným způsobem zpracovávají dionýsovský kult. Na turné, které bude následovat a se kterým Dead Can Dance přijedou do Prahy, zazní tedy novinky, ale jak jeho název napovídá, přinese i průřez jejich bezmála čtyřicetiletou kariérou. Přes delší přestávky v jejich společné práci je hudba Dead Can Dance stále inspirativní a plná nečekaných barev, rytmů, tajemství a energie s dominujícími hlasy Lisy Gerrard a Brendana Perryho a jejich poslední pražský koncert v roce 2012 je dodnes vzpomínanou a nezapomenutelnou událostí.

 

Předprodej personifikovaných vstupenek v hodnotách 690 – 1.990 Kč byl zahájen v pátek 7. září 2018 v 11 hodin v síti Ticketmaster. Koncert přináší Charmenko CZ.

 

FB událost - www.facebook.com/events/1995511667412640

 

Zobrazeno: 187x (Zdroj: SMART Communication s.r.o.)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Legendární DEAD CAN DANCE zamíří po sedmi letech v červnu do Prahy | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist