PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

TERROR vypustili první singl z připravované desky


 

Kalifornští TERROR se chystají k vydání své sedmé studiové desky. Ta byla pojmenována "Total Retaliation" a vyjde 28. září u labelu Pure Noise Records.

 

Jako producent a zvukový inženýr se o nahrávku postaral velezkušený Will Putney (mimochodem kytarista deathcorových Fit For An Autopsy), který se už producentsky podílel na nahrávkách takových seskupení jako například, Suicide Silence, Four Year Strong, For Today, After the Burial, Stray from the Path, Miss May I, The Amity Affliction, The Acacia Strain, Exhumed, Heart Of A Coward, Body Count, Every Time I Die, Thy Art Is Murder, Oceano a mnoho dalších.

 

Podle vlastních slov je zpěvák Scott Vogel skutečně hrdý, že po tolika letech nahráli album plné naléhavosti a agrese v mladistvém duchu. Na albu je prý vše od muziky, textů a energie zcela v pořádku. Pochvalně se k nahrávce vyjadřovali i ti co už jí slyšeli a na konci září se máme zřejmě na co těšit.

 

 

Než si však budeme moci album "Total Retaliation" pořídit, máme tu z chystané novinky k poslechu zatím první singl “Mental Demolition”.

 

 

 

seznam skladeb:

1. This World Never Wanted Me
2. Mental Demolition
3. Get Off My Back
4. One More Enemy
5. Break The Lock
6. In Spite Of These Times
7. Total Retaliation
8. Post Armageddon Interlude
8. Spirit of Sacrifice
9. I Don’t Know You
10. Behind The Bars
11. Suffer The Edge Of The Lies
12. Resistant To The Changes

 

Zobrazeno: 166x (Zdroj: facebook + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | TERROR vypustili první singl z připravované desky | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist