PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

CRUADALACH vydávají CD ´Raised By Wolves´


Česká folk corová smečka CRUADALACH vydává po více než třech letech nové CD! To tentokrát nese název "Raised By Wolves" a vydavatelem je německý label 7hard. Vydání je plánováno na 21. září 2018, a to jak fyzicky, tak online prostřednictvím všech relevantních internetových obchodů. Ke křtu CD pak dojde v pátek 9. listopadu v brněnské Melodce na benefici pro rumunský Colectiv a v sobotu 10. listopadu v pražské Nové Chmelnici.


Aktuality kolem vydání (21. září) budou zveřejňovány zde:
https://www.facebook.com/events/440391286370504


Křest CD v Praze 10. listopadu:
https://www.facebook.com/events/228078424514495
CD vznikalo na jaře roku 2018 ve studiu The Barn, výjimkou je singl Brave New Dawn, který byl spolu s klipem natočen ve spolupráci s Musicmap (na CD naleznete jeho remix z dílny The Barn). Singl je již nyní k dispozici na internetu zde: https://lnk.to/Cruadalach-BraveNewDawn

 

A zde coby videoklip:

 


Myšlenkou i hudebním ztvárněním navazují "Raised By Wolves" na předchozí nahrávku "Rebel Against Me" a přitvrzují. Kapela v poslední době prošla několika změnami v line-upu, na koncertech proto nyní bude k vidění nový bubeník Tom Kasprzyk, kytarista Honza Kapic a frontman Petr Caisl, kteří se již kompletně podíleli na vzniku aktuálního alba.


Cruadalach také navázali spolupráci s německou bookingovou a pořadatelskou agenturou
Asgaardian Events: http://www.asgaardianevents.com/artists

 

Zobrazeno: 196x (Zdroj: Petra Jadrná)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | CRUADALACH vydávají CD ´Raised By Wolves´ | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist