PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

ABBATH rozdělil křesťan


 

Baskytarista  King ov Hell (vl. jménem Tom Cato Visnes) oznámil včera na svém facebooku odchod z kapely ABBATH.

 

K tomuto kroku ho vedl nesouhlas s textovou stránkou nového alba "Only the Good Die Jung", připravovaného k vydání někdy na rok 2019. Toto dílo by mělo být inspirováno teorií švýcarského psychiatra Carla Junga, který byl křesťanem.

 

King ov Hell (ex-Gorgoroth, God Seed, I, Audrey Horne, Sahg, atd.) ve své zprávě uvádí, že nadále nemůže být součástí ABBATH, jelikož Jungovo spojení s křesťanským mysticismem je neslučitelné s obrazem kapely.

 

 

King leaves Abbath

King will no longer be part of Abbath due to conflicting views on lyrical concepts of the upcoming album. The lyrics are inspired by Swiss psychiatrist, Carl Gustav Jung. King finds that Jung’s connection to Christian mysticism is incompatible with the image of the band.

“I wish members of the actual band, label, and crew all the best for the upcoming shows and album. The music itself is nothing short of brilliant. However, I must maintain artistic integrity and respectfully step aside.” -King

 

 

Zobrazeno: 494x (Zdroj: antichristmagazine.com+fb)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

14.6.2018 (17:54)

No, hlavně že jeho satanistickejm kámošům ty texty nevadí.


Aktualita | ABBATH rozdělil křesťan | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist