PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Antitrend Open Air Festival 2018


V sobotu 23. 6. 2018 se uskuteční již 14. ročník dnes již prakticky kultovního Antitrend Open Air festivalu. Festival se jako (až na jedinou výjimku) každý rok koná v příjemném prostředí vesničky Žabčice, která se nachází kousíček od jihomoravské metropole Brna – navíc v luxusní vzdálenosti zdejší vlakové zastávky (vlaky sem jezdí každou hodinu). Pokud Vám v žilách koluje láska k hudebním stylům jako je death/grind, brutal death, gore grind, fastcore či crust, je sestava letošního ročníku tohoto extrémního festivalu pro vás jako stvořená. Pravděpodobně nejsilnější sestava dosavadní čtrnáctileté historie této akce čítá hned 17 kapel z 8 různých světových zemí a ani letos nebude chybět několik opravdových lahůdek, navíc z poměrně exotických krajů! Každý správný fanoušek výše uvedených stylových škatulek si tak určitě vyberu ty, za kterými se vydá cca 20km jižně od Brna, kde se rozezní ta nejšílenější zvěrstva, co může extrémní scéna nabídnout.

 

ANTITREND_2018

 

Na festivalu pochopitelně nebude chybět jak bohaté distro, kvalitní technické/zvukové zázemí, prodej triček, mikin, CDs, až po schopnou organizační stránku, profesionální osvětlení a především kvalitně obsazený a stylové pestrý line-up přímo na žabčickém pódiu. Přímo v areálu je také možnost stanování a pořadatelé zaručují přátelskou atmosféru pro pijácké radovánky až do ranních odjezdů vlaků, jak tomu ostatně bývá každým rokem. Stánky s dobrým jídlem i pitím jsou pochopitelně samozřejmostí.

 

Nenechte si proto ujít ANTITREND OPEN AIR FESTIVAL, jež se koná v sobotu 23. června v Žabčicích u Brna, začátek je letos na programu již od 11:50. Kdo si chce ještě před letošním Obscene Extreme Festivalem užít kvalitní porci především deathu, grindu či violence, má jedinečnou možnost.

 

Info:

Žabčice (cca 20 km jižně od Brna, výborné vlakové spojení na trase Brno – Břeclav- Bratislava)
sobota 23. 6. 2018
start 11:50 hod
Kontakt: antitrend@seznam.cz, tel: +420 778 144 578

 

Podrobnější info: https://www.facebook.com/events/120392448589696/

Zobrazeno: 305x (Zdroj: Reef + AT fest)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Antitrend Open Air Festival 2018 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist