PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Ralph Santolla dnes zemřel († 48)


 

Ralph Santolla, bývalý kytarista DEICIDE a OBITUARY, zemřel dnes 6. června ve věku 48 let. Po srdečním záchvatu prodělaném minulé úterý byl v komatu a udržován pomocí přístrojů. Již včera se jeho rodina rozhodla o odpojení. 

 

Ralph jel v roce 1993 turné s DEATH a objevil se i klipu "The Philosopher".

V letech 2005 až 2011 byl součástí DEICIDE. Byl praktikující křesťan, což vedlo mezi fanoušky kapely ke sporům.

 

 

V roce 2007 nastoupil za uvězněného Allena Westa do OBITUARY, kde zůstal až do roku 2011.

Hrál i s Iced Earth, Sebastian Bach, Millenium, Toxic, Vital Remains, Melechesh, Hollow. Nahrál i dvě sólová alba, "Shaolin Monks in the Temple of Metal" (2002) a "Requiem for Hope" (2007).

 

Naposledy hrál ve skupině DEVIL´S HIGHWAY, kterou založil v roce 2014. V kapele působili Kyle Thomas (Trouble, Exhorder), Matt Brunson (Crowbar), Steve DiGiorgio (Testament) Tony Laureano (ex-Nile, Brujeria, Acheron). Zpěvák Kyle Thomas z kapely vloni v květnu odešel.

 

 

Syn Dorian Angelo Santolla včera uvedl, že otce ve středu odvezou z asistenčního ústavu. Přátelé a známí se mohou s Ralphem rozloučit ve čtvrtek v kostele St. Joseph´s.


Santollova matka, Sue Santolla-Rocha, dodala, že poslední nahrávka současné kapely jejího syna konečně uvidí světlo světa. Album kapely DEVIL´S HIGHWAY se blíží k dokončení a vyjde jako Ralphovo dědictví.

 

Matka také pronesla, že je "Ralph Santolla dárcem orgánů, takže bude žít."

 

Zobrazeno: 744x (Zdroj: facebook + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Ralph Santolla dnes zemřel († 48) | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist