PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

TALENT FOR STAGE zná deset finalistů


Vyhledávací hudební soutěž Talent for Stage, za kterou stojí nahrávací studio The Barn, vydavatelství Supraphon a festival Votvírák, zná deset finalistů. Jsou jimi (v abecedním pořadí):

 

Ajdontker 
Brixtn 
Buociková Eliška 
Covers for Lovers 
Gingerhead 
Jamaron 
Kyanid

Monna 
Sabrage 
Wildová Veronika 

 

Z více než stovky skupin, zpěvaček a zpěváků, kteří se do soutěže přihlásili, je vybrala pětičlenná porota ve složení zpěvák a baskytarista Kuko z kapely Horkýže Slíže, Michal Máka z vydavatelství Supraphon, kreativní producent festivalu Votvírák David Šindelář, hudební producent a muzikant Dan Friml a hudební publicista deníku Právo a serveru Novinky.cz Jaroslav Špulák.

 

Jsme rádi za takový zájem ze strany kapel a zpěváků. Výběr finálové desítky nebyl vůbec jednoduchý a finálová jména jsou výsledkem náročných diskuzí napříč celou porotou,” říká producent David Šindelář za festival Votvírák.

 

Na internetových stránkách www.talentforstage.cz mohou nyní až do konce května hlasovat fanoušci a hudební posluchači pro své favority. Svými hlasy tak mohou zásadně ovlivnit porotu ve výběru vítěze.

 

Ten si zahraje 15. června na hlavním pódiu festivalu Votvírák v Milovicích, nahraje ve studiu The Barn se zkušeným producentem singl a ten pak bude distribuován a mediálně podpořen společnosti Supraphon.

Zobrazeno: 158x (Zdroj: supraphon)

Rock´N´Roll Hell

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | TALENT FOR STAGE zná deset finalistů | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist