PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Poslední čarodějnice od SAGE


Když koncem minulého roku moravská metalová parta SAGE oznámila příchod nového baskytaristy, tak součástí této zprávy byla informace o tom, že zároveň vznikne i nová nahrávka. O pár měsíců později, na jaře 2018, si kapela změnila fotky na svým internetových profilech, na kterých stála věta: "Nové EP vyjde toto léto...". Pořád nebylo k zjištění žádné bližší info, sama kapela mlžila, ale teď, exkluzivně pro HMB, vychází na povrch první informace přímo od hlavního zdroje, zpěváka a kytaristy, Lukáše Benešovského.

 

"Je fakt, že SAGE letos budou nahrávat EP. Začínáme první víkend v červnu. Nahrávat budeme s kámošem, Oldou Voždou, přímo v naší zkušebně v Kojetíně a až budeme mít hotovo, tak se přesuneme na mastering do Kroměříže. Doufáme, že by to celý mohlo být k poslechu v srpnu. Tentokrát to vyjde pouze v digitální podobě. Fyzickej nosič teď neřešíme... Všechny nástroje si obstaráme my, ale chceme zapojit i trochu atypický zvuky, jako třeba klávesy, tympán, nebo lesní roh...".

 

Zároveň kapela poprvé odkryla název nahrávky... "The Last Witch"! Obsahovat bude čtyři autorské pecky, u kterých prý bude možné slyšet všechny klasické hudební polohy SAGE, jak metalové, tak ponuré, temné, sypačky, ale tentokrát i úplně poprvé relativně pomalou skladbu. Podle názvů všech pecek možná půjde o koncepční nahrávku zaměřenou tématicky na čarodějnictví, což je téma této kapele už poměrně blízké.

 

 

The Last Witch tracklist:

1 - The Rite

2 - Salem´s Secret

3 - The Evil In Us

4 - The Last Witch

 

Obsazení:

Lukáš Benešovský - kytary, zpěv

Petr Vrubel - kytary

Martin Chytil - baskytara

Vavřa ml. - bicí, zpěv

Zobrazeno: 1096x (Zdroj: Adam666dva)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Poslední čarodějnice od SAGE | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist