PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Boleslavský Majáles 2018 : Buď retro a přijmi challenge !


 

Rok se s rokem sešel a pořadatelé Boleslavského Majálesu opět chystají zábavnou aktivně-hudebně-kulturní show. Škoda Auto Vysoká škola v Mladé Boleslavi se v letošním roce podruhé jako vzdělávací instituce ve spolupráci s DWD.cz ujme organizace tradiční májové slavnosti oblíbené zejména mezi studenty vysokých škol a věřte, že to bude stát za to!

Letošní ročník se odehraje v sobotu 19. května 2018 a zahájen bude ve 14 hodin v tradičním místě svého konání – tedy na prostranství nad terasami Vzdělávacího centra na Karmeli. Bohatý živý hudební program v čele s profláklou kapelou O5 a Radeček doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích stanovišť jak pro studenty a žáky středních škol, tak pro jejich rodiče. Opomenuty nezůstanou ani nejmenší ratolesti, které z našich atrakcí v KID zóně nedostanete.

Na hudební stage se vám představí 5 interpretů v čele s pouličníkem, folk-alternativním zpěvákem a multiinstrumentalistou Danem Vertígem s jeho snůškou veselých písniček. Rockový program odstartují posléze punk-rockoví frajeři z pražské sebranky Covers for Lovers a rozhodně vás nenechají v klidu postávat s Krušovickou jedenáctkou v ruce, kterou pro Vás letos připraví partner Boleslavského Majálesu 2018 pivovar Krušovice.

S přicházejícím večerem se na pódiu objeví i zajetá liberecká indie-rocková kapela D’Branx s charismatickou zpěvačkou Petrou Královou (Petusha King). Se západem slunce přimícháme trochu popu s pražskou čtverkou NANO v čele s půvabnou zpěvačkou Marquet a celý hudební program uzavře headliner letošního ročníku kapela O5 a Radeček.

Partnery akce jsou: Město Mladá Boleslav, ŠKODA AUTO Vysoká škola, ŠKODA AUTO a.s., Odbory KOVO, pivovar Krušovice, Hudební portál DWD.cz, ŠKOENERGO s.r.o, Bondy centrum Mladá Boleslav, Vzdělávací centrum Na Karmeli, restaurace U Kvakoše, Digiteq Automotive, Desay Automotive a další…

 

Odkazy:

www.savs.cz

www.dwd.cz

https://www.facebook.com/events/1855998004445545/

Zobrazeno: 101x (Zdroj: rostislav steiner)

Rock´N´Roll Hell

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Boleslavský Majáles 2018 : Buď retro a přijmi challenge ! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist