PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Tragicky zahynul kytarista kapely BABYMETAL


 

Středobodem japonského experimentálního metalového souboru BABYMETAL jsou tří dospívající dívky, ale je jasné, že velmi důležitou součástí jsou kvalitní muzikanti.

Objevila se velmi smutná informace, že Mikio Fujioka, jeden z kytaristů skupiny Kami Band, zemřel ve věku pouhých 36 let. Fanoušci ho znali jako Ko-Gami nebo "Malý bůh".

 

BABYMETAL informaci zveřejnili i na svém facebooku. Nezmiňují příčinu úmrtí, ale britský list Metro uvádí, že Fujioka spadl 30. prosince z jakési "vyhlídkové paluby". I když je výraz "vyhlídková paluba" nejasný, a to zřejmě kvůli jazykové bariéře, nemění to nic na skutečnosti, že se jednalo o tragický pád z velké výšky, který zapříčinil, že na jeho následky Mikio 5.ledna v nemocnici zemřel v přítomnosti svých dvou dcer po boku. 

 

BABYMETAL vydali své debutové album v Japonsku roce 2014 a byli podporovány Kami Bandem, ve kterém působil Mikio Fujijoka, narozený 19. ledna 1981. Jednalo se o velmi talentovaného kytaristu, který v roce 2000, ve věku 19 let, absolvoval hudební institut v Osace. Měl na svém kontě několik alb. Koncertoval také s Trick Boxem a MMM.

Od roku 2013 cestoval s kapelou BABYMETAL.

 

 

Zobrazeno: 3286x (Zdroj: facebook + Metro + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Tragicky zahynul kytarista kapely BABYMETAL | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist