PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Metaloví SAGE přichází opět s novou formací


Metalová kapela SAGE, která příští rok oslaví 10 let na hudební scéně, oznámila za poslední dobu již několikátou změnu v sestavě.

Minulý rok, těsně po dokončení posledního alba kapely, opustil řady SAGE baskytarista Radim Kalus, kterého nahradil Michal Škubna. Ten odjel tuzemskou část koncertů, k již zmiňovanému albu a na konci roku kapela na svém Facebooku oznámila, že i Škubna již nebude v SAGE pokračovat.

Pár dní po této překvapivé novince ale přišla tato stručná zpráva: "V roce 2018 bude hrát kapela SAGE v tomto složení: Petr Vrubel - kytara, Václav Přehnal - kytara, harmonie, další zvukové efekty (pro studio), Vavřa ml. - bicí, zpěv, Martin Chytil - basa, Lukáš Benešovský - kytara, zpěv." ...nic víc, nic míň...

Trio Benešovský, Vavřa ml., Vrubel je v současnosti stabilním pilířem kapely. Byl však přizván Martin Chytil, jako nový baskytarista. Jak lze z psaného textu SAGE pochopit, do kapely se vrátil, ač pouze studiově, zakládající člen této formace a původní kytarista, Václav Přehnal. Ten kapelu opustil z časových důvodů v roce 2015.

Novou sestavu SAGE nyní čekají tři koncertní zastávky, a to ve Vídni, Šale a v Bielsko-Biala. V druhé polovině tohoto roku by se měla formace i s Přehnalem zavřít do studia, kde vznikne úplně nové EP. Bližší informace zatím nejsou známy.

Zobrazeno: 678x (Zdroj: Sage)

666devil

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Metaloví SAGE přichází opět s novou formací | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist