PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

První singl z nové desky AWRIZIS


Po téměř pěti letech od vydání úspěšného debutového alba "Final Hybridation", split albu "Damnation & The Rotten Brood", nespočtu koncertů a několika tour vydávají hybrid metaloví AWRIZIS druhou dlouhohrající desku!

Prvním zábleskem je singl a videoklip "Blinded By Rays Of Light": „Skladba reprezentuje dosavadní zvuk a styl kapely, který kombinuje melodický black a death metal, avšak je pouze desetinou celkové tváře nového alba, které je žánrově nejrozmanitější v historii kapely”, říká skladatel, zpěvák a zároveň režisér videoklipu Frodys o nové desce, která vyjde v prvním kvartálu roku 2018 u vydavatelství MetalGate! Album zatím obestírá spousta tajemství. Odhalení několika překvapení se dočkáte v nejbližších dnech, stačí sledovat Facebookový profil kapely.

Kapela v listopadu 2017 vyráží na Winter Is Coming tour, kde vůbec poprvé představí nové skladby právě z připravované desky:

 

17.11. Hodonín – Nautilus
18.11. Brno – Favál
24.11. Třinec – Barrocko
25.11. Šumperk – Klub H
8.12. Kolín – Bar Pod Hodinama
9.12. Jaroměř – Nároďák
22.12. Valašské Meziříčí – M Klub

 

Zobrazeno: 222x (Zdroj: Awrizis)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | První singl z nové desky AWRIZIS | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist