PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Nové EP pekelníků SAGE příští rok


Před několika dny se na BZ profilu metalové formace z Kojetína, SAGE, objevila informace o možné nové nahrávce. 5.11.2018 frontman kapely, Lukáš Benešovský, potvrdil tuto informaci stručnou zprávou:

"Během roku 2018 (nevím ale absolutně kdy) vznikne nová nahrávka SAGE v podobě právě zmiňovanýho EP. Kolik tam bude songů a kdo s náma na tomto mini projektu bude spolupracovat zatím není známo ani nám, ale až dáme dohromady určitou ideu, přihlásíme se s touto novinkou."

Takže je jasné, že nové EP bude a taky to, že spolu s kapelou bude na nahrávce spolupracovat ještě někdo. Další indície je ta, že kolem dění kapely se začíná opět motat Radim Kalus a taky původní kytarista a druhý zakládající člen SAGE, Vašek Přehnal, jak víme ze zveřejněného videa z jednoho z posledních koncertů kapely. Budou to tedy tito pánové? Nebo někdo úplně jiný? Můžeme jen spekulovat a čekat na rozuzlení od někoho z řad SAGE...

Metalová formace působí na scéně od roku 2009. Zlom ale přišel až s první oficiální deskou Teeth Of A Monster z roku 2013. Následovník Doom & Darkness (2015) byl krokem k temnější a stručnější tvorbě kapely, ale opravdové fungování chemie mezi hudebníky přišlo až letos, s novou deskou Rhymes For The Dead. Dokáží tedy SAGE v oficiálním složení Lukáš Benešovský (kytara, zpěv), Petr Vrubel (sólová kytara) a Vavřa ml. (bicí, zpěv) navázat na energii, temnotu, sílu a rychlost skladeb, právě z posledního alba?

 

Zobrazeno: 442x (Zdroj: SAGE)

Adam666dva

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Nové EP pekelníků SAGE příští rok | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist