Aktualita přečtena 198x (od 2.10.2017)

První ochutnávka z nové desky THE FIALKY

Do vydání nové řadové desky Fialkám zbývají přesně dva měsíce a jak slíbili, během této doby zveřejní několik ukázek. První z nich je skladba "Poslední Gang" (Generace 2000 part 1.).

Ve videu, které jim tradičně vytvořil Robert Harvánek, můžete vidět třeba i Pavla Papagáje, který má na svědomí vydání všech alb kapely od roku 2007. Včetně něj, kluků z Punkstore a výrobce perfektních nášivek Petra Culka se pak v klipu objeví Vegan fighters z Horních Počernic a holky z Hard Breaking Dolls (pražský tým Roller derby). V úplném závěru pak lze zahlédnout kamarády Fialek a členy kapel Nežfaleš, Staré Pušky, Punk Floid a Proti směru.

Klip se natáčel v Pražském klubu Futurum a bude mít i pokračování, které THE FIALKY zveřejní za čtrnáct dní. Další informace, obal, seznam písniček a možnost předobjednávky luxusně vybavené vinyl verze alba, kapela zveřejní během listopadu. Deska vyjde 1.12.2017 u PHR.


miloSH
(ZDROJ: Kečup, TZ) Aktualita | První ochutnávka z nové desky THE FIALKY | Hard Music Base - Databáze hard & heavy hudby

PŘIDAT KOMENTÁŘ

foto
miloSH
Tak klipovka od Řezníka k tématu trendovosti sedne jak prdel na hrnec.
2017-10-09 00:19:31

foto
Podzemní Hluk
MiloSH: Myslím, že pop punkový kapely, který umí pobavit a zvolnit atmosféru, mají svoje zasloužený místo na festech typu: POD PAROU, nebo ANTIFEST... (Ani jeden fest nenavštěvuji, ale to není důležitý.)

V zásadě proti gustu žádnej dišputát. Taky si ve slábý chvilce (tak jednou za rok) poslechnu třeba BLINK 182.

Chtěl jsem spíše vyjádřit toto: Ať mi protagonisti z Fialek a v podstatě všichni, kteří jsou oděni v hadrech za desítky tisíc, mají barevný moderní kérky ze salónů atp, netvrdí jak nepodléhají trendům, protože to jsou fakt kecy!!!

Celkem hezky to tady vyjádřil ŘEZNÍK:

https://www.youtube.com/watch?v=GkmePAcaJCU
2017-10-05 18:55:08

foto
miloSH
Podzemní Hluk: THE FIALKY jsou jednou z nejdiskutovanějších kapel mezi návštěvníky punk festivalů. Jedni je na pódiu berou jako zábavnou sebrankou (a na živo fakt pobavit umí) a druzí je ´v punku´ nechtějí. Je to těžký pop punk, ale kapela si hraje pořád to svoje, zdá se mi, že se cíleně nikomu nevnucuje.
Pro zajímavost: Sám jsem na festech viděl dvě hromadné rvačky (vždy fanynek), jestli THE FIALKY jó, či né! A ta prdel, když je od sebe chlapi odtrhávají. Hotový ´grupáč´ i s extrémně peprnými slovy.
2017-10-04 20:00:38

foto
Podzemní Hluk
Možná jsem neobjektivní a zaujatej, ale tohle mi přijde jako totální póza a naopak ve svým ranku "jakože antitrendovosti" naprostá trendovost. Šampón pop skins and punx.
2017-10-04 18:30:02

HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist