PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

První ochutnávka z nové desky THE FIALKY


Do vydání nové řadové desky Fialkám zbývají přesně dva měsíce a jak slíbili, během této doby zveřejní několik ukázek. První z nich je skladba "Poslední Gang" (Generace 2000 part 1.).

Ve videu, které jim tradičně vytvořil Robert Harvánek, můžete vidět třeba i Pavla Papagáje, který má na svědomí vydání všech alb kapely od roku 2007. Včetně něj, kluků z Punkstore a výrobce perfektních nášivek Petra Culka se pak v klipu objeví Vegan fighters z Horních Počernic a holky z Hard Breaking Dolls (pražský tým Roller derby). V úplném závěru pak lze zahlédnout kamarády Fialek a členy kapel Nežfaleš, Staré Pušky, Punk Floid a Proti směru.

Klip se natáčel v Pražském klubu Futurum a bude mít i pokračování, které THE FIALKY zveřejní za čtrnáct dní. Další informace, obal, seznam písniček a možnost předobjednávky luxusně vybavené vinyl verze alba, kapela zveřejní během listopadu. Deska vyjde 1.12.2017 u PHR.

Zobrazeno: 365x (Zdroj: Kečup, TZ)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

9.10.2017 (00:19)

Tak klipovka od Řezníka k tématu trendovosti sedne jak prdel na hrnec.


5.10.2017 (18:55)

MiloSH: Myslím, že pop punkový kapely, který umí pobavit a zvolnit atmosféru, mají svoje zasloužený místo na festech typu: POD PAROU, nebo ANTIFEST... (Ani jeden fest nenavštěvuji, ale to není důležitý.)

V zásadě proti gustu žádnej dišputát. Taky si ve slábý chvilce (tak jednou za rok) poslechnu třeba BLINK 182.

Chtěl jsem spíše vyjádřit toto: Ať mi protagonisti z Fialek a v podstatě všichni, kteří jsou oděni v hadrech za desítky tisíc, mají barevný moderní kérky ze salónů atp, netvrdí jak nepodléhají trendům, protože to jsou fakt kecy!!!

Celkem hezky to tady vyjádřil ŘEZNÍK:

https://www.youtube.com/watch?v=GkmePAcaJCU


4.10.2017 (20:00)

Podzemní Hluk: THE FIALKY jsou jednou z nejdiskutovanějších kapel mezi návštěvníky punk festivalů. Jedni je na pódiu berou jako zábavnou sebrankou (a na živo fakt pobavit umí) a druzí je ´v punku´ nechtějí. Je to těžký pop punk, ale kapela si hraje pořád to svoje, zdá se mi, že se cíleně nikomu nevnucuje.
Pro zajímavost: Sám jsem na festech viděl dvě hromadné rvačky (vždy fanynek), jestli THE FIALKY jó, či né! A ta prdel, když je od sebe chlapi odtrhávají. Hotový ´grupáč´ i s extrémně peprnými slovy.


4.10.2017 (18:30)

Možná jsem neobjektivní a zaujatej, ale tohle mi přijde jako totální póza a naopak ve svým ranku "jakože antitrendovosti" naprostá trendovost. Šampón pop skins and punx.


Aktualita | První ochutnávka z nové desky THE FIALKY | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist