PŘIHLÁŠENÍ

DECAPITATED zatčeni v USA kvůli únosu


Polská death metalová skupina DECAPITATED se momentálně nachází na turné po Spojených státech, které jede na podporu svého alba "Anticult", vydaného 7.července u Nuclear Blast Recods. Na turné se nachází s THY ART IS MURDER.

I když turné pokračuje, DECAPITATED se ho již zřejmě nebudou moci účastnit, poněvadž byli brzy ráno v sobotu zatčeni a jsou vyšetřováni kvůli podezření z únosu ženy.

Všichni čtyři byli zatčeni kanceláří šerifa v Los Angeles po jejich pátečním nočním koncertu v Santa Ana. 

Kapela DECAPITATED koncertovala 31. srpna ve městě Spokane na severozápadě USA ve státě Washington a údajně unesená žena na policii ohlásila, že byla 1.září před 2 hodinou ranní kapelou unesena.

Čtveřice nyní čeká ve vězení v Los Angeles na vydání do Spokane a případ je vyšetřován oddělením pro zvláštních obětí (Special Victims Unit).

Obhájce Steve Graham ze Spokane řekl, že byl ve čtvrtek najat kapelou poté, co se dozvěděli o vyšetřování.

 

Graham řekl, že je znepokojen tím, že v Los Angeles můžou obvinění strávit i několik týdnů než se dostanou do Spokane.

Oznámil také, že se všichni čtyři nebudou bránit vydání a do Spokane se vrátí dobrovolně.

V tomto okamžiku není známo žádné oficiální prohlášení jak kapely, tak vydavatelské firmy. Kapela měla v říjnu a listopadu jet turné po Evropě spolu s KING PARROT a 21.října se měli ukázat u nás ve Futurum.

Zobrazeno: 803x (Zdroj: facebook + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | DECAPITATED zatčeni v USA kvůli únosu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist