PŘIHLÁŠENÍ

ADRENALINE MOB havarovali, baskytarista nepřežil


14.července odpoledne se stala tragická autonehoda u města Micanopy na Floridě, do které byla zapojena skupina ADRENALINE MOB. Při nehodě měla jedna osoba přijít o život a šest být zraněno. Skupina jela z Biloxi (Mississippi) do St. Petersburg na Floridě, kde měla hrát v pátek 14.července večer ve State Theater. ADRENALINE MOB byli na letním turné k albu "We the People", které vyšlo 2. června u Century Media Records.

Nyní je známo, že obětí je baskytarista kapely David ´Z.´ Zablidowsky, který se k souboru připojil teprve letos a jinak byl i součástí TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA. Vše na svém facebooku potvrdil i bývalý člen ADRENALINE MOB, John Moyer (nyní basák DISTURBED a ART OF ANARCHY).

Kapela měla cestovat v dodávce s krytým přívěsem a střetla se s tahačem. Stav ostatních členů skupiny ještě není znám, ale policie oznámila, že zranění byli v dodávce, ve které cestovalo devět osob. Tři byly zraněni velmi vážně, tři jsou ve stabilizovaném stavu a dvě osoby nemocnici opustily. Dalšími členy skupiny jsou zpěvák Russell Allen (SYMPHONY X), kytarista Mike Orlando a bubeník Jordan Cannata

Zobrazeno: 2141x (Zdroj: facebook + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ADRENALINE MOB havarovali, baskytarista nepřežil | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist