PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Gary Meskil přežil pokus o vraždu


Frontman kapely PRO-PAIN Gary Meskil (zpěv, basa) byl v pondělí 3.července okraden a podle policie na něm byl spáchán pokus o vraždu.

Gary byl tento víkend pozván do zákulisí Antwerp Metal Fest, kde již s kapelou dříve dvakrát vystupoval.

V kritické pondělí byl s kytaristou Adamem Phillissem v Bruselu. Poté co se Adam vrátil do hotelu na Stalingrad Avenue, zůstal kolem půlnoci ještě na skleničku a přesunul se na terasu. U vedlejšího stolu byli mladí lidé se kterýma se dal do hovoru. Byli přátelští a vše se zdálo být v pořádku. Po chvíli šel dovnitř zaplatit. Když odcházel dva mladíci se na něj natlačili a Gary si všimnul, že mu vzali peněženku s velkým obnosem, měly tam být peníze z posledních vystoupení.

 Potom co ho začali bít, další čtyři mladíci se přidali. Bylo to šest na jednoho. Gary dostal ránu do hlavy sekáčkem na led. Když byl na zemi neustále ho bili a sklo z rozbitých brýlí se mu dostalo do očí.

Gary byl převezen do nemocnice s přeraženým nosem, čelistí a velkou ztrátou krve. Podle lékařů byla nejhorší nekontrolovatelná ztráta krve, asi 80%, proto musel prodělat několik transfůzí. Stále ho čeká několik operací. Má zlomenou čelist, musí jíst pouze tekutou stravu a podle odhadů si několik měsíců nezazpívá.

V nejbližších dnech se má dostavit k identifikaci některých útočníků, kteří byli zatčeni. Po ukradených penězích, kreditní kartě a pasu není ani stopy.

 

foto: Steven Wittevrouw

Zobrazeno: 5428x (Zdroj: facebook + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Gary Meskil přežil pokus o vraždu | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist