Aktualita přečtena 212x (od 14.6.2017)

O víkendu vychází 76. číslo Pařátu

Polská metalová studna je bezedná, proto jsme z ní na titulní povídání vylovili další zajímavé jméno. Dost možná neprávem podceňované HATE, jejichž název vypadá vedle VADER nebo BEHEMOTH jako vypelichaný kohout. Ale zdání klame. Pátou desítku let pobytu na této planetě už vedle Adama the First Sinnera načala i celá řádka dalších zpovídaných do toho čísla. Dead tak může být rád, že to před 26 lety vyřešil tak, jak to vyřešil. V redakci dokonce padly poznámky, že s sebou mohl přibrat i Demonose Sovu, vokalistu BARATHRUM, největší to osobnost blackmetalové scény. Aspoň on je tím přesvědčen (úsměv). No jo, ale to by Dead zase neslyšel božskou "The Silent Enigmu“ od ANATHEMY. Dlouho jsme za ten plakát bojovali. Když na to tak koukáme, "mladší generaci“ v Pařátu zastupuje snad jen Fernanda. Ale vadí to někomu? Že úplně nechápete souvislosti? Nahlédněte na obsah nového Pařátu a pochopíte. 

DESULTORY končí, ale Pařát se valí dál. 76. číslo může být vaše už v sobotu 17. června na MetalGate Czech Death Festu. Klidně vám jej na místo dovezeme, když budete chtít, stejně jako cokoliv z Pařátshopu.


miloSH
(ZDROJ: TZ Pařát Magazime) Aktualita | O víkendu vychází 76. číslo Pařátu | Hard Music Base - Databáze hard & heavy hudby

PŘIDAT KOMENTÁŘ

HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist