PŘIHLÁŠENÍ

FIVE FINGER DEATH PUNCH v problémech!


FIVE FINGER DEATH PUNCH vystoupili v pondělí 12. června v Tilburgu (Holandsko) a podle všeho to nasvědčuje, že to bylo poslední vystoupení se zpěvákem Ivanem Moodym. Podle účastníků koncertu byla kapela rozhozená, Moody často mizel ze scény, aby se tam dohadoval atd.

Podle reportérů se Ivan Moody na jevišti objevil pozdě a první píseň za něj musel dát Tommy Vext (vl. jménem Tommy Cummings), zpěvák skupin Bad Wolves, Vext a bývalý člen Diving Herresy.

Moody také během koncertu jasně sdělil, že je to jeho poslední vystoupení s kapelou. Na videozáznamu je to jasně slyšet a slova doplnil i jasným gestem.

Moody už byl poslán z turné i domů kvůli problematice zneužívání návykových látek. Dočasně ho tehdy nahradil zpěvák ALL THAT REMAINS Phil Labonte. V dubnu odmítl zvěsti o odchodu z kapely po odhalení jeho připravovaného bočního projektu.

Kapela se nyní dostala do nepříjemné situace, kdy má na čtvrtek 15.června naplánováno vystoupení na Nova Rock Fest v Rakousku v Nickelsdorfu, 16.června na Matapaloz Festival 2017 (Hockenheim) a 17.června na známém Graspop Festival 2017 v Belgii.

Situace je zatím dost nepřehledná, ale novináři očekávají, že skupina chystá k nastalé situaci vydávat prohlášení.

Zde je možnost se na převážnou část koncertu z Tilburghu podívat, jako profesionálně odvedená práce to však moc nevypadá.

Zobrazeno: 332x (Zdroj: facebook + internet)

miloSH

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | FIVE FINGER DEATH PUNCH v problémech! | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist