PŘIHLÁŠENÍ

ODRAEDIR vydávají své první dlouhohrající album


Po dlouhých čtyřech letech vydává česká pagan metalová kapela ODRAEDIR své první dlouhohrající album "Legends of the Dark Times". Již koncem února byla představena první nahrávka "Path of the Wolf", která je věnována příběhu o Geraltovi z Rivie, hlavní postavě fantasy cyklu Zaklínač od polského autora Andrzeje Sapkowského a nově je k poslechu také druhá skladba "Choir of Swords". Album sestává celkem z devíti skladeb, intra a outra a 9.6. proběhne v pražském klubu Exit-us koncert k jeho vydání, kam si Odraedir pozvali kapely Thanalian, Wolfarian a také Desire for Sorrow, kteří zde představí své nové album.

"Legends of the Dark Times" nabízí množství melodií i rázných kytarových riffů, doplněných škálou hudebních nástrojů jako jsou dudy, flétny nebo housle, přispívajících ke komplexitě celkové kompozice. Pro aktuální informace sledujte oficiální You Tube kanál a Facebookový profil kapely.

Zobrazeno: 537x (Zdroj: Jakub Držmíšek)

Rad

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | ODRAEDIR vydávají své první dlouhohrající album | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist