Aktualita přečtena 513x (od 15.5.2017)

ODRAEDIR vydávají své první dlouhohrající album

Po dlouhých čtyřech letech vydává česká pagan metalová kapela ODRAEDIR své první dlouhohrající album "Legends of the Dark Times". Již koncem února byla představena první nahrávka "Path of the Wolf", která je věnována příběhu o Geraltovi z Rivie, hlavní postavě fantasy cyklu Zaklínač od polského autora Andrzeje Sapkowského a nově je k poslechu také druhá skladba "Choir of Swords". Album sestává celkem z devíti skladeb, intra a outra a 9.6. proběhne v pražském klubu Exit-us koncert k jeho vydání, kam si Odraedir pozvali kapely Thanalian, Wolfarian a také Desire for Sorrow, kteří zde představí své nové album.

"Legends of the Dark Times" nabízí množství melodií i rázných kytarových riffů, doplněných škálou hudebních nástrojů jako jsou dudy, flétny nebo housle, přispívajících ke komplexitě celkové kompozice. Pro aktuální informace sledujte oficiální You Tube kanál a Facebookový profil kapely.


Rad
(ZDROJ: Jakub Držmíšek) Aktualita | ODRAEDIR vydávají své první dlouhohrající album | Hard Music Base - Databáze hard & heavy hudby

PŘIDAT KOMENTÁŘ

HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist