PŘIHLÁŠENÍ

Polští HATE s novým albem na Metal Madness IV


Fotka uživatele MORTIFILIA.

Zatni pěst a vztyč ukazováček s malíčkem! Je tu další, v pořadí čtvrtý, ročník sušického festivalu METAL MADNESS. Je až s podivem, jak rychle se tenhle fesťák etabloval pod kůži nejednomu vyznavači tvrdého kovu. Jako již tradičně uzavírá prázdninovou éru a to přímo v poslední srpnovou sobotu 26. 8. Celé odpoledne bude napěchované kvalitní muzikou vyzobanou z tuzemské nabídky a rovněž akce představí i dva zahraniční hosty. Jednou je začínající, na thrash přísahající, mladá krev HYPNOTIC ze Slovenska. Chybět nebude tuzemská death metalová šlechta BRUTALLY DECEASED, thrashová bestie EXORCIZPHOBIA, milovníci blacku jistě ocení kapelu PANYCHIDA, modernou protnou vzduch F.O.B. a ani na pravověrný deathgrind v podobě DISSOLUTION se nezapomene. A samozřejmě nejen to! Jako obvykle na tebe čeká desítka kapel, která svou smršť odpálí ve dvě hodiny odpoledne. Velkým pozitivem festivalu je i samotné místo konání příjemného ostrova Santos v Sušici na Šumavě. To nabízí vyžití i pro ty nejmladší návštěvníky festivalu, kteří mají tradičně vstup zdarma. Ti dospělejší zaplatí 290 korun za osobu. V čase mezi kapelami se můžeš osvěžit v útulném baru v bezprostřední blízkosti podia s širokou nabídkou občerstvení a kvalitního sociálního zázemí. O zvuk bude opět brilantně postaráno, což se stalo drobným know-how celého festivalu. Pokud míříš z větší dálky, můžeš využít ubytování v blízké chatové osadě Luh, či některý z místních hotelů a penzionů. Zároveň si neopomeň omrknout i samotné město, kterému se právem přezdívá Brána Šumavy. Dej si něco z chutné nabídky pivovaru U Švelchů a vyčisti hlavu ve vlnách Otavy. Hodláš-li utrácet za hudební nosiče, stačí si vybrat něco z nabídky (nejen) vydavatelství Magick Musick Disk a smluvit předání v místě konání. Metal Madness je totiž nejen o tvrdé hudbě, ale i příjemném prostředí a přátelské atmosféře.

Je zažitým zvykem, že festival má za svého headlinera vždycky nějakou prověřenou laskominu. Nejinak tomu bude i letos, kdy se podařilo ulovit bandu HATE z Polska. Kapela, která to drhne od kraje devadesátek, se však do povědomí širšího publika katapultovala až po roce 2000, kdy přišlo zlomové dílo Awakening Of The Liar. Následující desky nijak nepolevovaly na síle a pořád utvrzovaly pevné postavení nejen na velmi kvalitní polské scéně. Letos si přichystali novinku "Tremendum" (5.5. Napalm Records), ze které můžeš exkluzivně sosat plnými doušky přímo pod širým šumavským nebem. Pokud smečku ještě neznáš, tak si dej urgentní rychlokurz, protože tenhle svérázný death metal tě jednoduše rozebere.

Shrnutí: Metal Madness IV 2017 datum: 26. 8. 2017 čas: start 14.00 / konec 24.00 místo: ostrov Santos, Sušice vstup: 290,-

kapely: Hate, Dissolution, Brutally Deceased, F.O.B., Mortifilia, Panychida, Lupara: The Widowmaker, Exorcizphobia, Inner Sphere, Hypnotic

https://www.facebook.com/events/1134386166654084/

http://bandzone.cz/koncert/433937-susice-ostrov-santos-metal-madness-iv

http://www.mortifilia.cz/metal-madness/

Hate - Tremendum

www.youtube.com/watch?v=8Cs_kNLoD6M

Zobrazeno: 341x (Zdroj: echoes)

Rock´N´Roll Hell

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Polští HATE s novým albem na Metal Madness IV | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist