PŘIHLÁŠENÍ

SAGE - Rýmy pro mrtvé


V květnu tohoto roku by mělo vyjít již třetí oficiální album tuzemské metalové kapely SAGE. Tato bandička hraje na klubové scéně od roku 2009. Personálních změn v kapele bylo už mnoho, z původní sestavy tak zůstal jen kytarista a zpěvák Lukáš Benešovský. Obklopen skvělými muzikanty ale bude vydávat další desku. Tentokrát se máme těšit, protože dle slov hudebníků na jejich profilu stránky Bandzone.cz - "bude nová nahrávka lepší než sex".

Novinka "Rhymes For The Dead" bude obsahovat deset autorských skladeb (při tvorbě se opět podílela celá kapela) a jako bonus jednu cover verzi od legendy black metalu - Master´s Hammer. Do Zdětína, kde se novinka natačí, se SAGE vrátili po dvou letech, po nahrávání druhé desky "Doom & Darkness". První dvě alba této kapely na sebe stylově poměrně navazovala, i když tam pochopitelně vývoj slyšet byl. Jak to bude s "Rhymes" ale pověděl nejnovější článek kapely, kytarista Petr Vrubel: "Bude tam asi převaha thrashových riffů, to znamená, že deska bude rychlá. Pomalé, těžké pasáže ale chybět nebudou. Snad půjde poznat snaha o trochu technických nápadů. Občas se objeví i nějaká melodická pasáž."

"Rhymes For The Dead" tracklist:

1. King Death
2. Kiss Of Snake
3. XXXIII
4. Black Ravens And White Skin
5. Dance With Death
6. Soldier Of Emptiness
7. Love Theatre
8. Colder Than Cold
9. Vracejte konve na místo (Master´s Hammer cover)
10. Born For Satan
11. Lost Souls

Zobrazeno: 1047x (Zdroj: Sage)

Adam666dva

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | SAGE - Rýmy pro mrtvé | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2018. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist