Aktualita přečtena 1632x (od 24.1.2017)

TÖRR chystají k nové desce zimní turné

Ačkoliv se zdálo, že aktivita pražské metalové kapely TÖRR utichla, opak je pravdou. Kapela totiž vydala po pěti letech v pořádí již dvanácté album nesoucí název "Black´n´Roll", ke kterému chystají i zimní stejnojmenné turné napříč Českou republikou. Kromě toho Törr letos slaví 40 let své existence na tuzemské metalové scéně.

"Zdravíme všechny metalový fans! Konec roku 2016 nám přinesl v tuzemských vodách řádnou albovou smršť. I my jsme se stali její součástí a rozhodně nečekejte nějaký vánek... jde o pořádnou Törr metalovou bouři!!! Nějakou dobu to vypadalo, že spíme, ale je tomu právě naopak. CD "Black´n´Roll" je venku!!! Je na něm celkem 12 skladeb, tak se těšte na nářez. V současné době finišujeme na přípravách našeho zimního turné, které  ponese název "BLACK ´N´ ROLL TOUR 2017" Na koncertech tohoto turné zazní několik skladeb z nového CD, ale nezapomeneme ani na starší i ty nejstarší songy, bude to nášup!!!", uvádí Törr na svém webu.

Jak již banda v čele s Otou Herešem (kytara, zpěv) po boku Radka Sladkého (bicí) a Honzou "Bartem" Bartošem (baskytara, zpěv) zmínila, deska obsahuje celkem tucet nadupaných tracků, které na "Black´n´Rollu" disponuje celkem zajímavým zvukem. To dokazuje i ukázková skladba "Hombre", která již na úvod nešetří skvělými trashovými riffy.

Termíny koncertů:

27. ledna - Karlovy Vary
28. ledna - Kutná Hora
03. února - Ostrava
04. února - Třinec
31. březen - České Budějovice
21. duben - Jindřichův Hradec
22. duben - Domažlice
22. květen - Stará ves u Rýmařova
13. květen - Kuřin
15. květen - Písek


Rad
(ZDROJ: Nicola Bernard) Aktualita | TÖRR chystají k nové desce zimní turné | Hard Music Base - Databáze hard & heavy hudby

PŘIDAT KOMENTÁŘ

HARD MUSIC BASE

Webzin / Databáze hard & heavy hudby.

KONTAKT

Email: hardmusicbase@email.cz
Reklama: ima.advertisement@gmail.com

NAHRÁVKY K RECENZI

Pepa Jůza
Morašice 32
569 51 Morašice
Czech Republic
juzapepa@seznam.cz

facebook twitter galerie Přehled návštěvnosti RSS


© 2008-2017. Všechna práva vyhrazena.
nahoru
nahoru
TOPlist