PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Bude Made Of Metal 2017?


Festival Made Of Metal se letos po dvou povedených ročnících nekonal a ohledně možnosti uskutečnění festivalu v příštím roce se prozatím vyjádřili pořadatelé takhle:

"V tuto chvíli nevíme, zda a kdy bude festival pokračovat. Festival jsme připravovali s láskou a z vlastních peněz déle než 3 roky v Hodoníně a pro Hodonín. V tomto místě jsme hledali partnery (finanční i materiální). Bez takových partnerů není pořádání žádné větší akce možné. Tím, že jsme byli prolhanými politiky vyhnáni z Hodonína, jsme ale samozřejmě o většinu tohoto zázemí přišli a musíme partnery zkoušet najít v místech, která přichází pro pokračování MOM v úvahu. Protože se mocichtiví papaláši z Hodonína postarali podvody a lhaním i o vyhazov z práce p. starostky, která mohla finančně pomáhat organizačnímu týmu, aby se mohl celoročně plně věnovat festivalu, došlo logicky k rozpadu organizačního týmu. Někteří členové pracují nyní dokonce v zahraničí a je tedy poněkud složitější nacházet čas na stěhování festu. Dva členové starého týmu po zážitcích s darebáky z Hodonína už nechtějí dál pokračovat, protože prostě ty podrazy jednoduše nerozdýchali a chtějí se dál věnovat pouze vlastní kariéře. Nedivíme se jim a nezlobíme se. Přesto na pokračování festivalu zatím stále pracujeme, ale nejde to ani rychle a ani jednoduše. Takže v tuto chvíli nechceme slibovat nic, co bychom nakonec nebyli schopni splnit a dodržet. Na to máme politiky ;-)"

Zobrazeno: 594x (Zdroj: Facebok)

Magua

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Bude Made Of Metal 2017? | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2020. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist