PŘIHLÁŠENÍ / REGISTRACE

Benefiční festival Barnabeliáš vol.1


Výzva pro kapely, které by měly zájem podpořit benefiční akci Barnabeliáš fest na podporu dětí zesnulého bubeníka kapely ZTRÁTA PAMĚTI Hanyse:

"Vážení Punkáči, uřvaní Crusteři, vlasatí Metloši, zběsilí Grindeři, SKAčkoví gentlemani, vysmátí reggaemani a všichni ostatní hudebníci, muzikanti, umělci lidé dobré duše .
Pořádáme benefiční festival Barnabeliáš pro malého Barnabáše a Eliáše které tu zanechal náš dobrý kamarád, skvělý bubeník, a člověk s velkým srdcem Hanys, když odešel do hudebního nebe.
Záměrně vás neoslovuji, ale vyzyvám ty z vás, kteří chcete tuto akci podpořit a vystoupit aby jste se přihlásili na této strance.
Čas máme vymezený na celý víkend a nezalezi na žánru který hrajete ale na vaši účasti ... tak do toho přátele, pivo pro kapely bude zdarma.
Také prosím všechny aby na tuto akci zvali své přátele a známe a akci sdileli propagovali jak můžou..
Veřím že společným úsilím, hudbou a tancem dokážeme vybrat dostatečně velkou částku na to, abychom v těchto těžkých chvílích pomohli mamince Barnabáše a Eliáše alespoň trochu lépe zvládat.
info o vystupujících kapelách postupně doplním každopádně Jentakřvaaat, bývala Hanysova kapela samozřejmě zahraje...
Akce bude pravidelná. Díky všem, kteří se přihlásí a pomohou pro dobrou věc ..."

Benefice se koná 30.září - 2.října v klubu Chacharkovo doupě v Ostravě.

Zobrazeno: 354x (Zdroj: Facebook)

Magua

PŘIDAT KOMENTÁŘ

Aktualita | Benefiční festival Barnabeliáš vol.1 | Hard Music Base

Menu

O NÁS
PRAVIDLA
KONTAKT© 2008-2019. Částečné nebo úplné kopírování materiálů je možné pouze se svolením HardMusicBase.cz a odkazem na zdroj.

TOPlist